Bitcoin stále drží 40 000 $
Bitcoin stále drží 40 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Maksim Safaniuk

Bitcoin za posledných 24 hodín nezaznamenal volatilitu a viac-menej stagnoval okolo 42 000 $. Stále sa tak nachádza tesne nad hlavnou supportnou zónou. To, či Bitcoin skutočne udrží support 40 000 $, sa dozvieme čoskoro, pretože rezistencia vlajky a support sa k sebe približujú a jedna z týchto hladín bude musieť byť prekonaná.

V prípade, že by BTC nakoniec support 40 000 $ neudržal, budeme sledovať najbližšiu supportnú líniu na cca 37 000 $. Celkovo zóna medzi 30 000 $ a 40 000 $ je považovaná za predošlú akumulačnú fázu a ak chceme udržať rastúci cyklus, pod 30 000 $ by sme spadnúť nemali. Zatiaľ však tento support nesledujeme.

Bitcoin je stále tesne nad supportom.
Bitcoin je stále tesne nad supportom. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Cardano analýza – cena na lokálnom maxime? Target 2,15 $ nemusíme dosiahnuť hneď

Bitcoin stále drží 40 000 $

V býčom scenári by sa cene podarilo udržať 40 000 $ a prekonali by sme rezistenciu z lokálnych maxím vlajky. V prvom rade by sme teda čelili rezistencii na 44 500 $ a následne 45 700 $. Najvyšší býčí target sledujeme na 57 000 $. Cena sa však zatiaľ k tomuto targetu nepribližuje a z krátkodobého hľadiska nevidíme žiadne oživenie.

Z dlhodobého hľadiska BTC stále drží trend a dosahuje vyššie lokálne minimá. Súčasná situácia poukazuje na oslabenie korekcie a zdá sa, že pomaly ale isto bude vytvorená reakumulačná zóna. Či to bude na hodnote 40 000 $ alebo nižšie, hodlerov v podstate ani zaujímať nemusí.

Mohlo by ťa zaujímať – Oplatí sa teraz nakupovať kryptomeny? Dlhodobý pohľad na trh

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre