Tento meme coin narástol o 150 %.
Tento meme coin narástol o 150 %. Zdroj: Shutterstock.com/Satheesh Sankaran

Uprostred prehlbovania korekcie a nepriaznivých ekonomických vyhliadok sa cena mnohých aktív a väčšiny kryptomien prepadáva smerom nadol. Ako vždy však existujú aj výnimky. Jednou z nich je pomerne nový meme coin s názvom Vita Inu (VINU). Napriek tomu, že trh prudko klesá, táto kryptomena sa pohybuje presne naopak.

Ako vidíme na grafe nižšie, za jediný mesiac sa cena VINU zhodnotila o 153 % v porovnaní s cenou v čase písania článku. Najvyšší bod dosiahol rastúci trend dňa 25. augusta a cena dosiahla 0,000000028800 USDT. Aktuálne sa cena obchoduje na úrovni 0,000000021610 USDT.

VINU/USDT 1D
VINU/USDT 1D. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: 5 kvalitných kryptomien, ktoré sa Binance chystá zaradiť do svojej ponuky

Ďalší žiarivý meme coin?

Počas posledného bullrunu sa do popredia dostali mnohé meme coiny a niektoré z nich dokonca konkurujú najlepším kryptomenám podľa trhovej kapitalizácie. Príkladom je DOGE a SHIB, ktoré sú v zozname TOP 15 kryptomien. Vita Inu je v rebríčku podľa Coinmarketcap na 782. mieste.

Podľa tímu ide o prvý meme coin v metaverze s prvou kryptomenovou značkou oblečenia a zároveň najefektívnejšou mincou svojho druhu. Tím pracuje na svete vnútri VRChat, čoho súčasťou budú minihry, integrácia platieb za dokončenie úloh a vlastné NFT.

Aj keď trhová cena nie je ani zďaleka najvyššie vo svojej histórii a minca je na trhu už niekoľko mesiacov, je pozoruhodné, ako začala rásť uprostred silnej korekcie trhu.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP kryptomeny na staking v roku 2022

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance