Táto kryptomena rastie aj napriek korekcii na trhu a má obrovský potenciál – Vieme prečo!

2

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Ethereum v posledných dvanástich mesiacoch prešlo obrovským vývojom. Vzostup DeFi projektov úplne zasekal celú sieť a poplatky vystrelili na nové historické maximá. Vývoj platformy Ethereum 2.0, bohužiaľ, trvá príliš dlho a konkurenčné smart projekty vďaka tomu zaznamenali obrovský rast.

Dopyt po rýchlych a spoľahlivých smart chainoch je obrovský. Ukazuje to napríklad raketový rast DEXu pancake swap na centralizovanom Binance Smart Chaine. Najväčším konkurentom Etherea je však Cardano (prípadne ešte Polkadot). A práve Cardano počas tento korekcie trhu ukazuje svoju silu.

Cardano stúpa aj počas korekcie – Viete prečo?

Rovnako, ako Ethereum v januári rástlo aj napriek prepadu ceny Bitcoinu, cena Cardana v nedeľu dosiahla historické maximum a aktuálne konsoliduje v intervale 1-1,2 USD.

Cardano za tento úspech vďačí pomalému Ethereu. Beží na podstatne rýchlejšom Proof of Stake blockchaine a nedávno pridalo podporu pre natívne assety a smart kontrakty. Transakcie tokenov fungujúcich na ADA chaine, dokonca majú byť bezplatné, čo je ďalšia obrovská výhoda.

Zdá sa, že odkedy má Cardano Foundation nové vedenie, táto kryptomena sa pekne naštartovala. Projekt navyše čoskoro bude podporovať programovací jazyk Solidity, vďaka ktorému bude kompatibilné s Ethereom. Migrácia na tento chain sa tým podstatne zjednoduší.

Myslíte si, že populárne DeFi projekty čoskoro začnú prechádzať na Cardano blockchain?

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete si kúpiť nejaké Cardano? Odporúčame využiť služby burzy Binance, kde nájdete široký výber kryptomien. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5%.

A bezpečne ho môžete uschovávať v jednej z týchto peńaženiek:

TOP 5 Cardano peňaženiek – Držte svoje mince v bezpečí

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Jami

Určite nie cardano a uz vôbec polkadot, neviem ci sa to dá nazvať konkurencia skôr nástupca je cosmos network $Atom
Ktorý Ethereum ci polkadot prevalcuje v najbližších týždňoch…🗣

nstrdms

Cosmos ani nie. Na ich stránke je kopa informácii s výpovednou hodnotou nula, čo tam píšu mi nič technicky nehovorí, ak niekto nedokáže prehľadne zrhnúť projekt nie je hoden výhry a tiež je veľmi pravdepodobné že tým niečo zakrýva. Nech sa ráči Pán pozrieť ktoré projekty oznámili prechod z eterea na kardano. A tež nech sa pán ráči mrknúť ako Eth držia finančné inšt v US.