Kryptomena s masívnym rastom
Kryptomena s masívnym rastom. Zdroj: shutterstock.com/Wit Olszewski/Hernan E. Schmidt

Trh s kryptomenami je na veľmi dobrej ceste k pokračujúcemu rastu, čo dokazuje viacero dôležitých technických a fundamentálnych ukazovateľov. Niektoré projekty rastú aj vďaka počtu nových spoluprác, čo pozitívne ovplyvňuje globálne prijatie celého sektora. Kryptomena, ktorej sa budeme venovať v tomto článku dokonca vyrástla o viac ako 300 % a to za necelý mesiac. Informoval o nej portál Daily Hodl.

Kryptomena s masívnym rastom

O hernom priemysle sa v poslednom období čoraz viac diskutuje v spojitosti s blockchainovou technológiou. Svedčí o tom aj neustály rast spoločností a partnerstiev s kryptomenovými projektami. Jasným príkladom je platforma Wemix, ktorá si za 30 dní zaknihovala profit viac ako 300 %.

Čo je to Wemix? Podľa portálu CoinMarketCap ide o decentralizovaný blockchainový protokol, ktorý je kompatibilný s tzv. Ethereum virtual machine, čiže hlavným protokolom druhej najsilnejšej kryptomenovej siete.

Projekt bol vytvorený v roku 2018 spoločnosťou WEMADE TREE s víziou vytvorenia blockchainovej hernej platformy, ktorá dokáže v jednom ekosystéme spravovať viacero herných projektov. Natívnou mincou tohto ekosystému je kryptomena wemix. Používa sa nielen ako výmenný prostriedok, ale slúži aj na transakčné poplatky.

Projekt wemix
Projekt Wemix. Zdroj: wemix.com
Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Ekosystém v súčasnosti spravuje viac ako 20 herných blockchainových projektov s celkovou trhovou kapitalizáciu presahujúcou 335 miliónov dolárov. Pred pár dňami bola oznámená zaujímavá novinka. Je ňou systém fanúšikovských tokenov, vďaka ktorým budú môcť vývojári hier profitovať zo spojenia so svojimi fanúšikmi.

Fan token je interaktívny darcovský systém, v ktorom môžu tvorcovia aj fanúšikovia spoločne rásť a profitovať z rastúcej hodnoty tokenov nákupom fanúšikovských tokenov vydaných tvorcami projektov. Razenie tokenov zabezpečuje mechanizmus umožňujúci razenie iba vtedy, keď cena tokenu stúpa,“ uvádza sa v oficiálnej správe.

Spoločnosť WEMADE, ktorá stojí za vývojom wemixu pred nedávnom oznámila ďalšiu zaujímavú spoluprácu s metaverzovou spoločnosťou Metagravity.

Kryptomena wemix s masívnym rastom 300%
Kryptomena wemix s masívnym rastom 300%. Zdroj: TradingView

V čase písania tohto článku sa cena tokenu wemix pohybovala na úrovni 1,3226 doláru. Za 30 dní dosiahla táto kryptomena zisk viac ako 300 %.

Čítaj ďalej: Táto podhodnotená kryptomena môže čoskoro prudko narásť