Binance staking návod na zisk
Binance staking, návod na zisk, zdroj: Binance

Máte nejaké kryptomeny na burze Binance, alebo tu obchodujete a ležia vám tam len tak nehybne? Nechajte si ich zhodnocovať. V tomto článku si ukážeme návod, ako získať odmeny zo stakingu až do 40 % ročne. Toto je návod, ako na Binance staking.

Na úvod treba povedať, že odmeny za kryptomeny v rámci stakingu sú rôzne. Rovnako tak Binance aktívne pripravuje pre svojich klientov rôzne staking akcie s viacerými verziami. Niekedy dokonca až so 46-percentným zhodnotením ročne. Akcia však trvá iba niekoľko dní, a to ešte vzhľadom na konkurenciu je dosť náročné sa sem dostať.

Pokiaľ však máte mince na burze Binance a nehybne ich tam držíte, určite odporúčame sa zapojiť do stakingu. Ako teda na to?

Návod, ako na Binance staking

V prvom rade si musíme vytvoriť účet na burze Binance. Odporúčame využiť náš referal link, cez ktorý máte 5-percentnú doživotnú zľavu na všetky poplatky.

Následne je potrebné si účet zabezpečiť cez 2FA a overiť si cez KYC. V tomto kroku vám pomôže tento návod:

StormGain

Ak už účet máte dávno vytvorený a viete sa pohybovať na burze Binance, tak potom môžete ísť rovno na samotný návod, ako na Binance staking. Keď všetko máme hotové, musíme v menu ísť do sekcie Binance > Binance Earn.

Binance staking
Binance staking, zdroj: Binance

Tu máme na výber z niekoľkých spôsobov:

  • Saving – Staking pre rôzne kryptomeny s odmenou okolo 5 – 10 %. V prípade ojedinelých akcií, ktoré treba sledovať, aj do 50 %.
  • Locked saving – Okolo 50 – 100 mincí v ponuke s rôznou odmenou až do 40 %.
  • Launchpool – Je veľmi zaujímavý odmeňovací systém, niečo ako Airdrop, kde môžeme získať mince zdarma za držanie istého kapitálu. Tiež dobre sledovať, ak sa tu objaví dobrá akcia s peknou odmenou.
  • BNB Vault – Je uloženie mincí, alebo aj niečo ako sporenie si, s odmenou okolo 1 % za rok. Po väčšine to ani nepokryje infláciu.
  • ETH 2.0 Staking – Možnosť stakingu, ak máte viac ako 32 mincí ETH. Vhodne skôr pre väčších hráčov na trhu. V tomto prípade odporúčame skôr ledger staking pre ETH, kde nepotrebujete 32 mincí.

Prečítaj si aj: Začni zarábať s burzou Binance – Pasívny príjem prostredníctvom stakingu až do 45 % p.a.

Čo odporúčame my?

Najlepšie je sledovať Locket saving, prípadne občas pozrieť do Launchpool, alebo Saving. Práve v Locket saving takmer nonstop bežia rôzne možnosti stakingu s peknou odmenou až do 40 %.

Staking na burze binance
Staking na burze Binance, zdroj: Binance

Stačí mať nakúpené mince a kliknúť na stake now. Následne si treba dať pozor, aby ste mali dostatok mincí, súhlasili s podmienkami a vami zvolené množstvo mincí si vložili do staking trezora. Dokonca si môžete aj sami zvoliť, na koľko dní si chcete mince uložiť. Potom napríklad po jednom mesiaci to treba znovu obnoviť presne rovnako.

Návod na staking
Návod na staking, zdroj: Binance

A teraz už stačí iba čakať a potom si mince vybrať, prípadne znovu ich dať stakovať. A takto stále dokola.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Čítaj ďalej: Ako správne začať s obchodovaním kryptomien

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.