Ripple je blízko víťazstva
Ripple je blízko víťazstva. Zdroj: Shutterstock.com/SPF

Podľa najnovších informácií sa súdny spor Ripple vs. SEC blíži do finále, na konci ktorého bude víťazom blockchainová spoločnosť.

Ripple vs. SEC

Sudkyňa amerického okresného súdu Analisa Torresová nariadila Komisii pre cenné papiere a burzy, aby odovzdala dokumenty, ktoré súvisia s jej bývalým najvyšším predstaviteľom Williamom Hinmanom. Tento krok sa vo všeobecnosti považuje za veľké víťazstvo spoločnosti Ripple, nakoľko SEC žiadnymi takýmito dokumentami nedisponuje. Inak by ich podľa predstaviteľov Ripple už dávno odovzdala.

Sudkyňa magistrátu Sarah Netburn uviedla, že tieto dokumenty sú formou osobného prejavu Hinmana, takže sa nemôžu považovať za použiteľné v súdnom spore.

Prečítaj si tiež: 5 kryptomien na burze Binance, ktoré napriek poklesom na trhoch rástli aj o 188 %!

Ako teraz môže SEC zareagovať? Podľa právnika Jamesa K. Filana sa bude SEC pokúšať čo najviac oddialiť nutnosť odovzdania dokumentov, a to určitými právnymi krokmi. Taktiež je tu možnosť obrátiť sa na odvolací súd. Neočakáva sa však, že by boli tieto kroky úspešné. Ide skôr o akýsi prejav zúfalstva.

XRP/USDT
XRP/USDT 4H TF. Zdroj: TradingView

Pozitívom však je, že celý súdny spor pozitívne nahráva tokenu XRP, ktorý neustále rastie. S bezprecedentným nárastom o viac ako 25 % za posledný týždeň patrí XRP k najvýkonnejším tokenom.

Patríte medzi fanúšikov kryptomeny XRP?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance