STREAM o 20:00 Veľryby rozhodujú, čo bude s Bitcoinom! Je nové high dobrá správa?

0

V mojej predošlej analýze na Bitcoin sme si ukázali, že sa trh pravdepodobne chystá na prerazenie do vyšších cenových hladín. Respektíve stačí preraziť rezistenciu na S/R leveli 15 826 USD, čím sa otvorí cesta k druhej rezistencii na 17 164 USD. Cena Bitcoinu už niekoľko dní v podstate konsoliduje a práve v týchto chvíľach sa býci snažia o breakout.

Podrobne situáciu na trhu s kryptomenami rozoberieme vo štvrtok o 20:00.

Do konca týždňa sa rozhodne?

Tak tá aktuálna podoba trhovej štruktúry je rastúci triangel. A ako sami môžete vidieť, toho priestoru v rámci patternu veľa nie je. V týchto chvíľach sa nakupujúci snažia presadiť prerazenie, ale zatiaľ bez úspechu. Ak však k prerazeniu nakoniec dôjde, tak nás asi čaká posledná vlna smerom nahor pred dlho avizovanou korekciou.

Nič sa nemôže nafukovať večne a trh si teda prečistenie aj tak vynúti. Vzhľadom k tomu predošlému rastu je racionálne kalkulovať aspoň s 30 – 40 % prepadom. Počas bull runu sú podobné korekcie úplne normálne.

Okrem trhu s Bitcoinom si v zajtrajšom streame rozoberieme aj S&P 500, kde sa tiež zvádza celkom veľká bitka v podobe vysokej volatility. Pozrieme sa aj na trh so zlatom, kde došlo k celkom mohutnému dumpu. To všetko na kanáli BitLink o 20:00.

Prihláste sa na odber, nech nezmeškáte naše spravodajstvo!

Tešíme sa na vás

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre