fry pochybuje o bitcoine
fry pochybuje o bitcoine

Prešiel týždeň a máme tu opäť nové maximum pre Bitcoin! Po chvíľke neistoty je tak kráľ kryptomien opäť na koni a predikcie skeptikov sa nateraz posúvajú. Zdá sa, že bullrun bude ešte aspoň chvíľu pokračovať.

Po včerajšom teste hladiny 16 000 $ ju dnes Bitcoin definitívne rozbil a na hodinovom grafe sledujeme vcelku presvedčivý UPtrend. Nové high na cene 16 185 $ síce nie je o moc vyššie ako to staré, no na trh vysiela celkom jasnú správu. Ide sa hore!

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

I keď, stále je tu možnosť, že pre nás veľryby pripravili bulltrap a nakoniec sa predsa len vyplní bearish scenár. V roku 2020 už nič nie je isté a na trhu s BTC to samozrejme platí trojnásobne. Dávajte si teda pozor a nenakupujte, ak neviete, čo robíte. Sme v parabolickom raste, ktorý môže skončiť každú chvíľu.

Ak chcete zarobiť v období hypu, prečítajte si rady od našich odborníkov.

Teraz je ťažké posúdiť, či Bitcoin naozaj prejde do zdravej korekcie, alebo bude pokračovať v nezdravom parabolickom raste až na historické maximum. Obe možnosti sú otvorené. Viac sa o nich pbavíme dnes o 20:00 na streame s Jaroslavom. Pozrieme sa aj na ekonomickú situáciu vo svete týždeň po amerických prezidentských voľbách a na altcoiny.

Tak si to nenechajte ujsť. Prihláste sa na odber nášho kanálu BitLink, aby ste nezmeškali ďalšie streamy.

Tešíme sa na vás!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre