[Správy] Tron má v sieti 4 milióny užívateľov – Tezos zalistovaný na OKEx – Nová expanzia vo WoW

0

Prinášame vám stručné zhrnutie tých najdôležitejších správ z uplynulého dňa. A na čo sa môžete tešiť? Tron má v sieti 4 milióny užívateľov, Tezos zalistovaný na OKEx, nová expanzia vo WoW.

Kryptomeny

Deutsche Telekom blockchain podpisuje spoluprácu s Malta Enterprise
TTI zahŕňajúca spoločnosti Microsoft, Intel a IBM predstavuje štandard token verejnosti
Po partnerstve Tronu so Samsungom sa do siete pripojili 4 milióny účtov
[ANKETA] Prekoná Bitcoin v tomto roku 10 000 $?

Burzy

Obete SIM-Swap žalujú Bittere za miliónovú krádež
Burza OKEx najnovšie zalistovala páry Tezos s Bitcoinom a Tetherom

Gaming

Nová expanzia vo WoW má názov Shadowlands

Deutsche Telekom blockchain podpisuje spoluprácu s Malta Enterprise

Maltská vládna agentúra na podporu rozvoja podnikania, Malta Enterprise, podpísala memorandum spolupráce so servisnou spoločnosťou Blockchain-as-a-Service T-Systems, ktorá patrí pod spoločnosť Deutsche Telekom.

„Táto spolupráca s T-Systems poskytne ďalšiu konkurenčnú výhodu oproti iným a zároveň zvýši hodnotu už zavedeného blockchainového ekosystému. Spoločnosti využívajúce služby GBE T-Systemu budú mať pre svoj projekt certifikáciu Malta Digital Innovation Authority,“ uviedla firma na svojom webe.

TTI zahŕňajúca spoločnosti Microsoft, Intel a IBM predstavuje štandard token verejnosti

Token Taxonomy Initiative (TTI) sprístupnila verejnosti svoj Token Taxonomy Framework (TTF). TTI zahŕňa spoločný súbor konceptov, definícií tokenov a ich prípadov použitia naprieč priemyslovými odvetviami, zloženia a ďalších štandardov.

Medzi členov TTI patria významné technologické, finančné, softwarové a blockchainové spoločnosti vrátane Microsoftu, Intelu, IBM, ConsenSys, EY, R3 a JPMorganu.

Po partnerstve spoločnosti Tron so Samsungom sa do siete pripojili 4 milióny účtov

Podľa TRONSCAN je celkový počet užívateľov siete TRON 4,015 miliónov užívateľov, čo je číslo, ktoré Justin Sun následne napísal na svoj Twitter. Čísla nerozlišujú či je účet používaný, alebo nečinný. V porovnaní bolo aktívnych od 1. novembra viac než 463 000 Bitcoin adries denne.

Mohlo by vás zaujímať: Akú hodnotu by dnes mala desaťročná investícia do Bitcoinu?

Burza OKEx najnovšie zalistovala páry Tezos s Bitcoinom a Tetherom

Tretia najväčšia krypto-burza na svete OKEx oznámila, že na konci tohto týždňa zalistuje Tezos (XTZ). Tezos založený bývalým analytikom Morganom Stanleym, Arthurom Breitmanom a Kathleen Breitmanovou je viacúčelová platforma blockchainu, ktorá podporuje decentralizované aplikácie. Protokol s otvoreným zdrojovým kódom používa proof-of-stake (PoS) protokol.

Terminator: Resistance v novom traileri

First-person „strieľačke“ Terminator: Resistance už do vydania veľa času nezostáva, a tak má najvyšší čas sa pripomenúť v ďalšom traileri. Ten načrtáva príbehové pozadie po udalosti, kedy sa počítačový systém Skynet vymkol ľudskej kontrole a spôsobil chaos, do ktorého sa naša hlavná postava zapojí ako člen odboja.

Príbeh Terminator: Resistance bude zasadený do Los Angeles v roku 2028 a bude slúžiť ako prológ k tridsaťpäť rokov starému prvému filmu Jamesa Camerona. Hlavným hrdinom bude vojak Jacob Rivers a jeho konanie privedie príbeh do jedného z viac pripravených koncov.

Nová expanzia vo WoW má názov Shadowlands

Blizzard počas tohtoročného BlizzConu pochopiteľne nezabudol ani na svoje MMORPG World of Warcraft. Expanzia Battle for Azeroth oslávila v auguste prvé narodeniny, a tak je najvyšší čas na predstavenie ďalšieho rozšírenia, ktoré vyjde koncom budúceho roku.

Shadowlands prináša zásadné zmeny v získavaní úrovní postáv. Doterajší najvyšší level 120 bude znížený na polovicu a hráči budú pred vydaním expanzie prostredníctvom patche obmedzení na úroveň 50. Menšia roztrieštenosť levelov postáv pomôže vývojárom k lepšiemu „vybalansovaniu“ hry a jej celkovému sprehľadneniu.

Čo čítať ďalej?

Bitcoin čoskoro dosiahne 16 000 dolárov, hovorí CEO Binance

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan C.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre