Neuveríte, akú hodnotu by dnes mala 5-ročná investícia do Bitcoinu

Kategorie: Bitcoin
pain bitcoin investícia

Ak by ste mohli svojmu o 10 rokov mladšiemu ja odkázať jednu vetu, čo by ste povedali? Niekto by možno premýšľal nad výhernými číslami do lotérie, prípadne o nejakej dobrej rade do života, no každý správny fanúšik kryptomien v tom má jasno.

„Nakúp Bitcoiny!“

Je to dobrá rada. Táto digitálna mena za posledných päť rokov stúpla o 15 000% percent! Aby sme toto číslo dali do perspektívy, tak zisk 1 000 % znamená zdesaťnásobenie vášho kapitálu. Pri 15 000% zisku teda máte 150-násobok. Z tisícky by ste mali 150 000 eur, z investovaní životných úspor by sa z vás stal milionár (Samozrejme, neodporúčame investovať životné úspory do Bitcoinu. Nakupujte iba za peniaze, ktoré si môžete dovoliť stratiť).

Weekly graf Bitcoinu za posledných päť rokov

Weekly graf Bitcoinu za posledných päť rokov

Bitcoin dnes dosiahol nové historické maximum a prekonal hladinu 60 000 dolárov! Aby ste boli v obraze, mali by ste najbližší týždeň sledovať tieto tri kryptomeny.

Ak kúpim teraz, aký zisk budem mať o päť rokov?

Mnoho ľudí v poslednej dobe rieši to, ktorý altcoin je najlepšie kúpiť. Chcú rýchlo zarobiť veľké peniaze a odísť z búrz, ako víťazi. To však nie je tak jednoduché a je rovnako pravdepodobné, že vyhráte v lotérii. Trh s kryptomenami je nevyspytateľný a ani tí najlepší obchodníci nevedia, kam sa bude hýbať. Majú kvalitný  obchodný systém, ktorý je ziskový bez ohľadu na pohyby trhu.

Chcete zarobiť obchodovaním kryptomien na trhu? Pripravte sa na roky vzdelávania a metódou pokus-omyl sa nakoniec určite dopracujete k ziskovému systému. Gambling sa nevypláca!

Ak chcete obchodovať Bitcoin a ďalšie kryptomeny, odporúčame nájsť si bezpečnú a overenú zmenáreň, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch, resp. vaše peniaze “nestratí” pri nejakom hacku.

My odporúčame používať burzu Binance, ktorá ponúka najlepšie služby na trhu a široký výber kryptomien. Vytvorte si účet na Binance cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky. 

VÝSKUM: Chcete byť bohatí? Stačí nakúpiť Bitcoiny za 500 eur a počkať – ukazuje výskum

PreHODLuj sa k bohatstvu!

Druhý spôsob, ako zarobiť na trhu s kryptomenami, je HODL. Ako ukazuje tento článok, ak by ste pred piatimi rokmi nakúpili BTC, mali by ste rozprávkové zisky. Dlhodobé držanie KVALITNÝCH kryptomien sa z historického hľadiska vždy vyplatilo a je dosť možné, že sa to vyplatí aj v budúcnosti, i keď žiadne záruky neexistujú.

Ak teda chcete zarobiť nejaké peniaze, odporúčame túto jednoduchú obchodnú stratégiu. BEZ OHĽADU NA CENU investujte vždy v prvý piatok v mesiaci dopredu určenú čiastku do Bitcoinu, prípadne aj do Etherea. Neriešte ceny, trend ani aktuálne pohyby. Pravidelnými nákupmi si v konečnom dôsledku spriemerujete cenu a ak to budete robiť dostatočne dlho, eventuálne sa pravdepodobne dopracujete k slušnému zisku.

Samozrejme, nebude to 5000 % za päť rokov, pravdepodobne nemôžete dúfať vo viac než 1000% zisk, ale aj to je veľmi, veľmi slušné. Samozrejme, môže sa tiež stať že nezarobíte nič, resp. že prerobíte. Ako sme napísali vyššie, trh s kryptomenami je nevyspytateľný.

Ak však budeme gamblovať a impulzívne nakupovať a predávať kryptomeny, skôr či neskôr sa dostanete do hlbokého zisku a prehráte drvivú väčšinu portfólia.

Čo teda čakať od investície do kryptomien? Ako si to nastaviť v hlave, aby som nepadol do jednej z mnohých pascí, ktoré na nováčikov pripravil trh? O tom všetko sme napísali obsiahly článok. Odporúčame podrobne si ho preštudovať:

Bojíte sa, že prerobíte na kryptomenách? Tohto sa vyvarujte!