Akú hodnotu by dnes mala päťročná investícia do Bitcoinu?

2

Ak by ste mohli svojmu o 10 rokov mladšiemu ja odkázať jednu vetu, čo by ste povedali? Niekto by možno premýšľal nad výhernými číslami do lotérie, prípadne o nejakej dobrej rade do života, no každý správny fanúšik kryptomien v tom má jasno.

„Nakúp Bitcoiny!“

Je to dobrá rada. Táto digitálna mena za posledných päť rokov zvýšila svoju cenu o takmer 5400 percent! Aby sme toto číslo dali do perspektívy, tak zisk 1 000 % znamená zdesaťnásobenie vášho kapitálu. Z každého eura investovaného pred piatimi rokmi by by ste teda mali 54 eur. Z tisícky by to bolo 54 000 € a z 20 000 € investície celý milión.

Bitcoin 5400% zisk za päť rokov!
Bitcoin 5400% zisk za päť rokov!

Dnes je deň altcoinov! Týchto 5 mincí spravilo najväčšie zisky – 50-120%

Ak kúpim teraz, aký zisk budem mať o päť rokov?

Mnoho ľudí v poslednej dobe rieši to, ktorý altcoin je najlepšie kúpiť. Chcú rýchlo zarobiť veľké peniaze a odísť z búrz ako víťazi. To však nie je tak jednoduché a je rovnako pravdepodobné, že vyhráte v lotérii. Trh s kryptomenami je nevyspytateľný a ani tí najlepší obchodníci nevedia, kam sa bude hýbať. Majú kvalitný  obchodný systém, ktorý je ziskový bez ohľadu na pohyby trhu.

Ak chcete zarobiť obchodovaním kryptomien na trhu, pripravte sa na roky vzdelávania a metódou pokus-omyl sa nakoniec určite dopracujete k ziskovému systému. Gambling sa však nevypláca! Viac sme sa o tom bavili dnes na streame:

Druhý spôsob, ako zarobiť na trhu s kryptomenami, je HODL. Ako ukazuje tento článok, ak by ste pred piatimi rokmi nakúpili BTC, mali by ste rozprávkové zisky. Dlhodobé držanie KVALITNÝCH kryptomien sa z historického hľadiska vždy vyplatilo a je dosť možné, že sa to vyplatí aj v budúcnosti, i keď žiadne záruky neexistujú.

Ak teda chcete zarobiť nejaké peniaze, odporúčame túto jednoduchú obchodnú stratégiu. BEZ OHĽADU NA CENU investujte vždy v prvý piatok v mesiaci dopredu určenú čiastku do Bitcoinu, prípadne aj do Etherea. Neriešte ceny, trend ani aktuálne pohyby. Pravidelnými nákupmi si v konečnom dôsledku spriemerujete cenu a ak to budete robiť dostatočne dlho, eventuálne sa pravdepodobne dopracujete k slušnému zisku.

Samozrejme, nebude to 5000 % za päť rokov, pravdepodobne nemôžete dúfať vo viac než 1000% zisk, ale aj to je veľmi, veľmi slušné. Samozrejme, môže sa tiež stať že nezarobíte nič, resp. že prerobíte. Ako sme napísali vyššie, trh s kryptomenami je nevyspytateľný.

Ak však budeme gamblovať a impulzívne nakupovať a predávať kryptomeny, skôr či neskôr sa dostanete do hlbokého zisku a prehráte drvivú väčšinu portfólia.

Chcete vedieť, prečo Bitcoin v poslednej dobe robí obrovské zisky? Je to samozrejme jedna veľká manipulácia. Tu sú tri dôvody:

3 Dôvody, prečo dnes Bitcoin prekonal 19 000 $

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
makelele

prepacte ako v matike som nikdy nevynikal, ale mate tam chybu..ak 1000% znamena 10 nasobok tudiz jednu nulu, tak 10 000 su dve nuly, 100 000 su tri nuly a 1 000 000 su styri nuly !!!!!!!!! dalsia vec: stovky milionov % ??? vy ste sa uz uplne zblaznili?

kayo

Dlhodobe drzanie taketo volatilneho aktiva akou je krypto je cisty nezmysel. Pri volatilnych aktivach treba investovat s rozumom a nie s nadejou. Nakupovat ked je pokles ceny a predavat ked je narast ceny. Napr. na BTC sa za posledne 3 roky takto dalo otocit zisk az 3x. V roku 2017 sa dalo urobit 1600% zisk, v roku 2019 300% zisk no a tento rok to vyzera na viac ako 300% zisk. Ak si vezmeme, ze pri opakovan investovani vlastne zhodnocujem vlastne zisky, tak sa dalo zarobit ovela viac, nez 1000%. Kupovat nezmyselne kazdy piatok v mesiaci, bez ohladu na cenu… Čítať ďalej