SPRÁVY – Telegram sa odvolal voči súdnemu príkazu – Craig Wright o sebe tvrdí, že je právnik

BITmarkets BITmarkets

Prinášame prehľad dnešných správ. Okrem menšieho cenového poklesu na krypto trhu je opäť dnešnou hlavnou témou tlačenie peňazí rezervnej banky FED a pokračovanie kauzy okolo kryptomeny Gram.

Na našom YouTube kanáli BitLink práve vyšla víkendová analýza trhu. Mrknite na ňu, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

FED môže položiť celosvetovú ekonomiku!

Centrálne banky po celom svete spúšťajú program tlačenia nových peňazí, aby minimalizovali dopad krízy. Zdá sa, že najlepším spôsobom ako bojovať proti ekonomickým účinkom koronavírusu, je vytvárať nové peniaze a tak znehodnotiť tie staré.

Po dňoch horúčkovitých rozhovorov sa nakoniec v Amerike konečne dosiahol počiatočný obchod vo výške 2 miliárd dolárov. Ide o „dvojstrannú dohodu o balíku historických úľav pre túto pandémiu ”, uviedol vedúci senátnej väčšiny Mitch McConnell. Je to však len zlomok z toho, čo sa plánuje počas tohto roka. Federálny rezervný systém sa zaviazal vytlačiť až 6 biliónov dolárov.

Podľa údajov z National Review

Z celkového množstva budú 4 bilióny dolárov vo forme likvidity z Federálneho rezervného systému, zatiaľ čo zvyšné 2 bilióny dolárov budú súčasťou navrhovanej legislatívy tretej fázy od Kongresu. Ak celková pomoc dosiahne 6 biliónov dolárov, rovná sa to približne 30 % amerického HDP.

Viac o aktuálnej situácii na trhu sa dozviete v tomto videu.

Craig Wright o sebe tvrdí, že je právnik

Koronavírus akosi úplne zavial do pozadia kauzu okolo Craiga Wrighta. Jeho súdne konania ale naďalej pokračujú. Po novom oficiálne nesúhlasí s príkazom súdnej rady, ktorým bol odvolaný jeho právnik. V oficiálnom dokumente o námietkach v prebiehajúcom súdnom konaní medzi Kleimanom a Wrightom sa uvádza, že súdny príkaz na odvolanie bol nespravodlivý. Jeho právnici tvrdia, že:

Súd nesprávne pochopil vzťah medzi klientom a jeho kenským advokátom na základe vopred dohodnutých a predtým formulovaných záverov.

Craig Wright chce svojho advokáta zastupovať v prípadnom súdnom konaní v kauze odvolania.

Telegram sa odvolal voči súdnemu príkazu 

Telegram sa snaží odvolať proti nedávnemu rozsudku federálneho súdu USA a má v pláne pokračovať v distribuovaní svojich nových mincí Gram. Poprední právnici a odborníci ale nedávajú veľkú nádej, že Telegram v tomto odvolaní uspeje. Distribúcia kryptomeny Gram je pozastavená od súdneho príkazu od SEC, ktorý nariadil v októbri 2019 pozastaviť distribúciu mincí. O tom, či Telegram legálne alebo proti zákonu predával svoje mince, bude rozhodovať senát počas nasledujúcich týždňov až mesiacov.

Bitcoin opäť stráca na hodnote

Bitcoin má aj naďalej problém preraziť silnú rezistenciu na hladine 7 000 USD. Keď to nejde hore, tak to musí ísť jedine dole. Počas posledných niekoľkých hodín Bitcoin mierne stratil na hodnote a mieri späť k 6 000 USD. Treba si však stále dávať pozor na prípadný break z tvoriaceho sa triangla.

Analýza BTC 25.03.2020

$ 2 800 za Bitcoin ešte pred halvingom?

Tone Vays verí, že cena BTC ešte do halvingu môže spadnúť až na 2 800 USD. Nepôjde však o nič závažné. Volatilita kryptomien je vysoká a hocikedy aj v priebehu niekoľkých dní sa môže vrátiť späť nad 10 000 USD, prípadne na nové ATH. Podľa jeho slov má Bitcoin stále priestor na zníženie svojej ceny o polovicu ešte pred halvingom. K možnému prípadnému prepadu sa vyjadril:

„Strašidelné je to po halvingu, nie však pred halvingom”.

Čítajte ďalej

Tone Vays – $ 2 800 za Bitcoin pred halvingom nebude nič hrozné

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul