UPDATE – Bitcoin nezvládol test 7000 $ – Podrží ho support?

0

Máme tu menší update aktuálnej situácie. Zdá sa, že sa opakuje história a Bitcoin po teste hladiny 7000 $ zamieril dole. Klesol dokonca aj pod open cenu a podržal ho až support 6500 $. V priebehu dvoch hodín sme tak dumpli o celých 500 $.

Je však vhodné dodať, že nič prevratné sa nedeje. Vysoká volatilita je v posledných týždňoch pre kryptomeny typická a hladina 6500 $ nás v minulosti podržala už niekoľkokrát.

Na hodinovom grafe môžeme vidieť, že väčšina pohybu smerom dole sa udiala počas jednej hodiny.

[caption id="attachment_47936" align="aligncenter" width="1472"]1h BTC/USD - Gemini 1h BTC/USD – Gemini[/caption]

Prekonanie 7000 $ je ešte stále v hre, i keď tak silný pohyb naznačuje, že sila medveďov rastie. Veľa ľudí teraz predáva BTC, ktoré nakúpili za 5000 $ a vyberá zisky. A čo vy? Tiež ste už predali?

[poll id=“78″]

Sledujte nás na facebooku a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo zo sveta kryptomien a updaty ekonomickej situácie vo svete.


Test 7000 $ – Ako vysoko pôjdeme, než príde dump?

[11:30] Ešte včera sme publikovali prehľad trhu v ktorom sme špekulovali, či Bitcoin prekoná hladinu 7000 $. Vytvoril by tým nové lokálne high a otvoril si cestu až k 7600 – 7800 $. Tento cenový interval mnohí obchodníci označujú ako koniec korekcie a vrchol piatej Elliotovej vlny.


Popularita Elliotových vĺn v posledných rokoch rastie a pri obchodovaní ich používa stále viac traderov. My nie sme pozadu a nedávno sme publikovali už desiatu časť nášho seriálu o Elliotkách. Využite čas v karanténe na štúdium a naučte sa aspoň základy. Celý seriál nájdete tu.


Po dosiahnutí hladiny 7600 $ pravdepodobne nastúpi ABC korekcia. Je nutné dodať, že Bitcoin teraz má skvelý setup a po korekcii by mohol vytvoriť ďalšie high. Za posledné dva týždne totiž sformoval sľubný uptrend (zelená čiara), no aktuálne je vysoko nad touto stúpajúcou trendline.

Ak sa teda naplní scenár ktorý predpovedali Elliotove vlny, počas korekcie tento uptrend vôbec nemusíme narušiť.

Viď. ilustračný graf:

[caption id="attachment_47912" align="aligncenter" width="1556"]1h BTC/USD - Coinbase Pro 1h BTC/USD – Coinbase Pro[/caption]

Samozrejme, ide iba o jeden z mnohých možných scenárov cenového vývoja Bitcoinu. nakupovať teraz, aby ste stihli poslednú vlnu na 7600 $ nemusí byť najlepší nápad a ani následná ABC korekcia nie je istá. Ak chcete vedieť názor našich obchodníkov na aktuálnu situáciu, sledujte našu VIP skupinu.

Aký je váš názor?

Budeme radi, ak zahlasujete v oboch anketách

[poll id=“76″]

Môže Bitcoin pozitívne, či negatívne ovplyvniť súčasný stav ekonomiky?

[poll id=“77″]

Ste v karanténe a nudíte sa? Ideálny čas na objavovanie sveta faucetov a rôznych klikačiek a získajte kryptomeny ZADARMO!

TOP 5 spôsobov ako získať kryptomeny zadarmo – Zarob si denne od 1-100 EUR

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre