tone-vays-bitcoin

Tone Vays verí, že cena $ 2 800 za Bitcoin nie je nič strašné pokiaľ k tomu dôjde pred májovým halvingom. Vo svojom poslednom videu na YouTube 18. marca sa dokonca vyjadril, že predpokladá dno páru BTC/USD na $ 2 000.

Sledujeme aktuálne pohyby: UPDATE – Bitcoin nezvládol test 7000 $ – Podrží ho support?

Vays: „Vždy som očakával Bitcoin za $ 2 800“

Podľa jeho slov, Bitcoin má stále priestor znížiť svoju cenu o polovicu ešte pred halvingom. K halvingu dôjde už približne 9. mája. K možnej hladine $ 2 800 dodal:

„Strašidelné je to po halvingu, nie je to strašidelné pred halvingom“.

„V skutočnosti, vždy som očakával, že k tomu dôjde pred halvingom – takže sa tam dostávame, aj keď je to už len pár týždňov pred halvingom, som s tým úplne v poriadku“.

Minulý týždeň sa Vays vyjadril, že Bitcoin by sa mal vrátiť pod $ 5 000 potom, ako na krátky čas cena rástla po stredajších enormných stratách, ktoré v jednom bode dosiahli až 60 %.

Ďalej povedal, že úroveň $ 2 800 prakticky znamená dokončenie predpovede 80 % poklesu voči maximám dosiahnutým v roku 2019, teda približne $ 13 800. K minulotýždňovému minimu $ 3 700 však dodal, že bolo pravdepodobne „dostatočne blízko“.

Koniec manipuláciám s Bitcoinom! Bitfinex predstavil nový nástroj – Shimmer odhalí manipulácie na burze

Na čo bol Bitcoin stvorený

Vays v tomto nie je sám. Podľa štatistika Willyho Woo, Bitcoin čaká na straty predtým, než sa hlavný rast zmocní trhu.

„Najskôr pád, potom na Mesiac. Momentálne podstupujeme let do bezpečia, Bitcoin hľadá svoje dno“ uverejnil v stredu na Twitteri.

„Majte však na pamäti, že hneď ako Bitcoin nájde svoje dno, nastane silná býčia reakcia. Bitcoin bol totiž vytvorený pre ekonomické prostredie nasledujúcich rokov“.

Súčasná teória ohľadom halvingu sa sústreďuje na profitabilitu ťažiarov. Poklesy Bitcoinu pravdepodobne vytlačili menších ťažiarov práve v dôsledku nákladov na ťaženie vyšších až o niekoľko tisíc dolárov ako je cena Bitcoinu na trhu.

Preto hlavní hráči, ako sú tí, ktorí vyrábajú hardvér, budú schopní nahradiť hashrate malých ťažiarov a získať tak väčší podiel odmeny za každý blok, čo zjemní dopad blížiaceho sa 50 % zníženia prísunu nových Bitcoinov na trh.

Nudíte sa v karanténe? V tom prípade pre vás máme činnosť, ktorá vám navyše zarobí! Mrknite na tieto spôsoby, ako získať kryptomeny ZDARMA!

TOP 5 spôsobov ako získať kryptomeny zadarmo – Zarob si denne od 1-100 EUR

Zdroj: cointelegraph

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance