[Správy] Charlie Lee tvrdí, že Litecoin spolu s WEG Bank a TokenPay sú novou cestou do budúcnosti • Japonská spoločnosť Remixpoint získala kryptolicencie v Thajsku…

BITmarkets BITmarkets

Charlie Lee tvrdí, že Litecoin spolu s WEG Bank a TokenPay sú novou cestou do budúcnosti • Japonská spoločnosť Remixpoint získala kryptolicencie v Thajsku • V štáte Ohio zaplatili dve spoločnosti daň v Bitcoinoch

Charlie Lee tvrdí, že Litecoin spolu s WEG Bank a TokenPay sú novou cestou do budúcnosti

Litecoin (LTC) môže v blízkej budúcnosti vidieť nové vzrušujúce produkty. Charlie Lee povedal, že mal produktívne stretnutie s generálnym riaditeľom banky WEG Bank, Matthiasom von Hauffom. Na Twiteri napísal, že generálny riaditeľ spoločnosti WEG Bank nie je typický bankár, a že sa naozaj zaujíma o kryptomeny. Zdá sa však, že produkty, ktoré by mohli byť uvoľnené na trh, by mohli byť spojené s bankou WEG.

Litecoin by mohol poskytovať štandardizovanú a všestrannú marketingovú a technologickú dohodu, ktorá by bola výhodná napríklad aj pre spoločnosť TokenPay. Hlavným zámerom tohto partnerstva je ponúknuť modernejšie a šetrnejšie riešenie pre kryptomenové FinTech spoločnosti.

Viac sa dočítate tu: https://bitcoinexchangeguide.com/ (v angličtine)

Japonská spoločnosť Remixpoint získala kryptolicencie v Thajsku

Japonská spoločnosť Remixpoint Inc. vo štvrtok oznámila, že jej thajská dcérska spoločnosť, Bitherb Co. Ltd., získala v Thajsku štyri rôzne licencie súvisiace s kryptom. Oznámenie je v súlade s informáciami uverejnenými na internetovej stránke Thajskej komisie pre cenné papiere a burzu (SEC). Spoločnosť Remixpoint tiež prevádzkuje spoločnosť BITPoint Japan, jednu zo 17 japonských búrz schválených vládou.

S novými licenciami môže Bitherb legálne fungovať ako krypto-burza so všetkými súvisiacimi službami. V súčasnosti je jedinou spoločnosťou schválenou ako maklér digitálnych tokenov v krajine.

Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v angličtine)

V štáte Ohio zaplatili dve spoločnosti daň v Bitcoinoch

Robert Sprague, štátny pokladník amerického štátu Ohio, povedal, že najmenej dve spoločnosti zaplatili svoje dane prostredníctvom Bitcoinu. V podstate pre štát Ohio nejde o zaplatenie daní v BTC. Majú na to BitPay, spoločnosť, ktorá je najatá štátom na spracovanie Bitcoin platieb a konvertuje virtuálnu menu na fiat peniaze predtým, ako je poslaná do štátnej pokladnice Ohio.

Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v angličtine)

Čítajte ďalej:

Pozor na FOMO: Bitcoin pravdepodobne čoskoro čaká ďalší prepad! Naznačuje to fear & greed index

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

 

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.