[Správy] Bitcoin sa v tomto roku dostane na cenu 50 000$, hovorí CEO BitMEXu

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Bitcoin sa v tomto roku dostane na cenu 50 000$, hovorí CEO BitMEXu – Binance reaguje na podozrivé transakcie – Union Square Ventures bude investovať do krypto – Inštitučné peniaze prichádzajú, ale prinesú prospech retailovým investorom? – Decentral uvádza svoju novú kryptopeňaženku Jaxx Liberty v beta verzii – 6 rád ako zabránite stratám svojich kryptomien – Microsoft a Ernst & Young spúšťa blockchain technológiu DRM pre Xbox – Mercedesy nakúpite za kryptomenu a s 30%-nou ľavou

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Cena Bitcoinu dosiahne v tomto roku 50 000$

Arthur Hayes, generálny riaditeľ spoločnosti BitMEX, významnej kryptoburzy, ktorá získala popularitu medzi profesionálnymi obchodníkmi so svojim sofistikovaným nástrojom na obchodovanie s pákovými účtami, opätovne potvrdil svoj postoj k Bitcoinu, keď hovorí, že ATH Bitcoinu dosiahne do konca roka 2018, hodnotu 50 000 dolárov. Hayes vysvetlil, že korekcia, alebo pokles trhu nemá vplyv na výnosy burzy BitMEX, a preto nie je v jeho záujme, aby poskytoval falošné predpovede kryptotrhov. Viac sa dočítate TU: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Binance pod útokom?

Binance, najväčšia svetová kryptoburza, pozastavila obchodovanie, ako dočasné opatrenie po tom, ako na svojej platforme zaznamenala podozrivé transakcie Syscoin (SYS) tokenov. Binance potvrdila sa, že všetky finančné prostriedky sú v bezpečí.

https://twitter.com/CryptoTutor/status/1014262801681080321

Viac sa dočítate TU: https://www.ccn.com/ (v EN)

Inštitúcie investujú do krypto

Spoločnosť Union Square Ventures, spoločnosť s rizikovým kapitálom v New Yorku, ktorá spravuje aktíva vo výške 1 miliardy dolárov, plánuje investovať do odvetvia blockchainu a kryptomien, ktoré do budúcnosti považuje za trh, ktorého potenciál predstavuje biliardy dolárov. V súčasnosti však nemá v pláne spustiť samostatný fond. Albert Wenger, riadiaci partner v spoločnosti Union Square Ventures, povedal o investovaní do krypto-projektov že pre každý konkrétny projekt existuje mimoriadne vysoká šanca, že to nebude fungovať. Ale ak to fungovať bude, odmeny budú veľmi vysoké. Viac sa dočítate TU: http://bitcoinist.com/ (v EN)

Prichádzajú inštitucionálne peniaze, čo to prinesie

Prichádzajú inštitucionálne peniaze. Mnohí obchodníci očakávajú, že prílev nových fiat peňazí zvýši ceny kryptomien a naplnia si vrecká. Ale skutočne to tak bude? Vyčkávajú inštitucionálni investori v pozadí aby vstúpili v správny moment do nákupov? Na konferencii Blockchain Expo v Amsterdame sa minulý týždeň pre news.bitcoin.com vyjadrili dvaja vedúci predstavitelia kryptopriemyslu, že sú presvedčení, že je len otázkou času, kedy sa inštitucionálni investori do toho vložia. Viac sa dočítate TU: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Nová kryptopeňaženka

Najväčšou víziou, ktorú majú mnohí priaznivci Bitcoinu, je že táto kryptomena sa stane jednotnou menou budúcnosti. Zatiaľ však jeho úspech priniesol explóziu altcoinov a ICO tokenov. Dúfajúc, že zvládne túto krypto-kakofóniu, vyvinul Decentral peňaženku Jaxx Liberty. Spoločnosť Decentral oznámila spustenie beta verzie Jaxx Liberty. Nová peňaženka poskytuje používateľom jediné rozhranie pre nástroje potrebné na správu viac ako 70 kryptomien. Toto nové rozhranie zavádza jednotný modulový prístup s rôznymi funkciami, vrátane správ, trhových údajov, portfólia a multi-chain explorera. Viac sa dočítate TU: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Zabráňte strate svojich kryptomien

Zatiaľ čo Bitcoin je bezpečný, je tu šesť vecí, na ktoré je potrebné dávať pozor, keď sa pohybujete v búrlivých vodách kryptomien.

  • Neskladujte väčšinu finančných prostriedkov na burze a overte si, či ide o serióznu burzu.
  • Majte svoje mince v peňaženke, s vašim súkromným kľúčom.
  • Kým investujete do ICO, preverte projekt a tím, ktorý stojí za ním
  • Neposielajte peniaze cudzím ľuďom na internete, aj keď vám sľubujú veľké zisky
  • Skôr než odošlete svoje mince, skontrolujte trojnásobne, či je adresa správna
  • Vytvorte pracovné zálohy všetkých peňaženiek a otestujte obnovovacie frázy, majte ich na fyzickom médiu, napríklad na papieri, a uložte na bezpečné miesto.

Viac sa dočítate TU: http://bitcoinist.com/ (v EN)

Blockchain v hernom priemysle

Spoločnosti Microsoft a Ernst & Young spojili svoje sily, aby spustili novú blockchain iniciatívu, ktorá prenesie riadenie digitálnych práv a licenčných poplatkov na distributed ledger. Nová platforma bude nasadená v hernom systéme Microsoft Xbox a medzi partnermi herných vydavateľov, čo zasiahne významnú časť herného priemyslu. Účastníkom trhu umožní vytvoriť a dohodnúť sa na obchodných podmienkach spôsobom peer-to-peer. Viac sa dočítate TU: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Akceptácia kryptomien: Mercedesy za kryptomeny

Tím Gaus Trade už vyvinul Alpha verziu produktu s platobnou bránou, ktorá umožní kúpiť prvé nové vozidlá Mercedes-Benz za fiat, alebo kryptomenu GAUS Token. Vozidlá môžu byť vyzdvihnuté v Hamburgu do 3 pracovných dní od dátumu platby. Keďže bude kupujúci objednávať vozidlo priamo od výrobcu, obíde predajcov a iných sprostredkovateľov. V dôsledku toho budú vozidlá o 30% lacnejšie v porovnaní s ich maloobchodnými cenami. Viac sa dočítate TU: http://bitcoinist.com/ (v EN)

Pozrite si naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Slovenské banky zatvárajú pobočky. V tomto meste nezostane už ani jedna

2

Vodiči, pozor. Pokuty za nedodržanie tejto povinnosti poriadne narastú

3

Najväčšie slovenské kníhkupectvo sa topí v takmer dvojmiliónovej strate

4

Robert Kiyosaki šokoval verejnosť svojou predpoveďou

5

Slovenská firma rozflákala prvé zisky na Porsche. Teraz jej súd rozpredáva majetok

PR články

Zarábaj s platformou Millionero s najúspešnejšími. Predstavujeme službu Copytrading

Marek Jendrál | 23. februára 2024

Copytrading je skvelá možnosť, ako si pasívne nechať zhodnocovať svoj kapitál, a zároveň pre skúsených obchodníkov príležitosť, ako speňažiť svoje know how i nadobudnuté skúsenosti.

Predstavujeme copytrading na platforme Millionero pre začiatočníka

Dobrý investičný plán vám môže zmeniť život. Tu je návod od A po Z na jeho vytvorenie

Henrieta Balázsová | 14. februára 2024 Horúca novinka

Žijeme vo svete, kde sú možnosti nekonečné, no predsa sa zdá, že cesta k finančnej nezávislosti je pre mnohých zahalená tajomstvom. Kľúčom k jeho odhaleniu je dobre zostavený investičný plán.

Dobrý investičný plán je základom úspechu
Horúca novinka