ICO Origo Network (ORIGO) – Privátne smart kontrakty na blockchaine

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Smart kontrakty sú budúcnosťou toho, ako budú vyzerať zmluvné medziľudské vzťahy. Vďaka týmto chytrým kontraktom bude možné odstrániť tretiu stranu v podobe právnikov a overovateľov zmlúv. Zatiaľ však chýbajú privátne smart kontrakty. Origo Network tvorí novú blockchainovú sieť, ktorá si má s týmto problémom poradiť.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne

Smart kontrakty sú jedným z najväčších vynálezov spojených s kryptomenami. Ich dopad bude nedozerný. So smart kontraktmi prichádza ohromná redukcia potreby dôvery v rámci medziľudského obchodovania. Každý obchod môže byť prevedený automaticky na základe jasne daných, transparentných podmienok. Momentálne však na trhu chýbajú privátne smart kontrakty.

Privátny smart kontrakt je potrebný vo chvíli, kedy napríklad spoločnosť nechce verejne prezentovať svoj záujem o nejaký statok. Vďaka privátnemu smart kontraktu na verejnom blockchaine však bude môcť takýto obchod ľahko realizovať. Projekt Origo Network si tak získal záujem širokého spektra užívateľov a inštitúcií.

Projekt má pred sebou ešte dlhú cestu a je otázkou, či dokáže uspieť z dlhodobého hľadiska. Projekt tiež ponúka možnosť airdropu, ak sa dostanete na whitelist medzi prvých 100 000 registrovaných užívateľov.

Základné údaje:

  • Privátne smart kontrakty
  • Zachovanie súkromia
  • Absencia tretej strany
  • Zero Knowledge Proof
  • Airdrop pre prvých 100 000 na whiteliste

Kompletnú analýzu ICO Origo Network (ORIGO) nájdete na webe Trading11.

Oficiálny web: https://origo.network/

Pozrite si naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.