[Správy] Aké kryptomeny bude podporovať Samsung S10? • Kryptomenové biznisy majú problém s otváraním bankových účtov • Monero rieši bug v peňaženke

BITmarkets BITmarkets

Aké kryptomeny bude podporovať Samsung S10? • Kryptomenové biznisy majú problém s otváraním bankových účtov • Monero rieši bug v peňaženke • Adopcia kryptomien pomaly naberá na obrátkach • V Keni úradoval ďalší kryptomenový podvodník

Aké kryptomeny bude podporovať Samsung S10?

Už istý čas sa vie, že Samsung má v pláne zabudovať vlastnú kryptomenovú peňaženku do najnovšieho modelu S10. Stále sa však nevie, aké kryptomeny by to mali byť. Samozrejme sa predpokladá, že pôjde najmä o tie najväčšie kryptomeny ako Bitcoin, Ethereum, Litecoin alebo Bitcoin Cash. Avšak realita môže byť iná. Šepká sa vraj (okrem podpore Bitcoinu a Etherea) aj o kryptomenách ICON, Basic Attention Token (BAT) alebo Enjin Coin.

Viac informácií o tejto téme nájdete na nasledovnom linku: zerocrypted.com

Podľa prieskumu majú kryptomenové biznisy problémy s otváraním bankových účtov

Nie je žiadnym tajomstvom, že banky veľmi kryptomeny v láske nemajú. Niet sa čomu diviť, veď sa vo viacerých prípadoch dá rozprávať o priamej konkurencii medzi bankami a kryptomenami. Preto sa banky všemožne snažia vplyv kryptomien zamedziť. Avšak to škodí najmä novým potenciálnym biznisom a projektom. Tie majú totižto problémy otvárať bankové účty pre svoje aktivity, pretože sú väčšinou označované ako veľmi nebezpečné alebo riskantné.

Viac informácií nájdete tu: financnemagnates.com

Monero má problémy s bugom – riešenie by malo prísť 6. apríla

Jedna z najbezpečnejších a najanonymnejších kryptomien, Monero, má problémy. Našťastie, údajne nejde o nič vážne, avšak aj malý bug v peňaženke vie narobiť veľké nešváry. To si určite uvedomuje aj tím okolo tejto kryptomeny, ktorý ihneď po nájdení chyby v kóde nielenže začal pracovať na jej odstránení, ale aj vydal oficiálny dátum, kedy by k odstráneniu tejto chyby malo dôjsť. Odstránenie je zatiaľ naplánované na 6. apríla.

Ak sa zaujímate o Monero, tak určite kliknite na tento link: nulltx.com

Aj hateri kryptomien si uvedomujú nevyhnutnosť adopcie

Aj napriek tomu, že sociálne média stále o kryptomenách nerozprávajú v tom najlepšom svetle, rétorika sa môže pomaly meniť. Ak by sa tak aj nestalo, všetci hateri a ľudia ktorí vehementne voči kryptomenám bojujú si však pomaly uvedomujú, že niečo sa pomaly deje. Ide o adopciu kryptomien, ktoré postupne začínajú dobíjať viac a viac sektorov. Od JPM Coinu, cez klebety o Facebook Coine až po samotný Samsung. Všetko nasvedčuje tomu, že adopcia kryptomien naberá na obrátkach.

Viac na túto tému na nasledovnom linku: newsbtc.com

V Keni úradoval ďalší scam

Samozrejme, všetci vieme, že svet okolo kryptomien je veľmi nebezpečný. Stále o tom informujeme nielen my, ale aj iné portály, avšak ľudia akoby sa nechceli poučiť. Aj nasledovný scam (podvod), ktorý sa rozšíril po Keni, bol ľahko prekuknuteľný. Brazílčan Ricardo Rocha totižto sľuboval všetkým svojim investorom veľké zisky z investovania do Bitcoinu. Navyše sľuboval väčšine investorov aj plne hradený pobyt v Spojených Arabských Emirátoch. Nie je nič jasnejšie ako podvod tohto typu. Koľko investorov nachytal a aký trest ho za to postihol sa dočítate v nasledovnom linku.

Bitcoin podvod ako sa patrí: cryptolinenews.com

Čo čítať ďalej?

Coinbase: Poskytovatelia dát predávali dáta našich klientov tretím stranám

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.