Grayscale fond
Grayscale fond. Zdroj: Shutterstock, Ascannio

Jedna z najznámejších kryptomenových spoločností Grayscale uverejnila informáciu o hodnote a veľkosti držaných aktív. Spoločnosť aktuálne disponuje sumou 54,3 miliardy dolárov v kryptomenách, z čoho Bitcoin tvorí 41,5 miliardy dolárov.

Prečítaj si tiež: Čaká Bitcoin zvýšený tlak zo strany býkov? Presný indikátor naznačuje, že áno

Portfólio Grayscale

Podľa najnovšieho tweetu disponuje najväčší kryptomenový investičný fond sumou 54,3 miliárd USD. Samotný kráľ kryptomien,Bitcoin, tvorí až 40,5 miliardy USD.

Hneď za BTC sa nachádza jeho najväčší konkurent, teda Ethereum. Fond s druhou najväčšou kryptomenou tvorí hodnotu 11,85 miliárd USD.

Spoločnosť Grayscale sa podľa údajov portálu Bybt za posledných 7 dní obohatila o ďalšie altcoiny. Konkrétne nakúpila tokeny LINK a FIL. Aktuálne je hodnota portfólia tokenov FIL na úrovni 24 108 kusov.

Môže ťa zaujímať: Coinbase sa stáva oficiálnym partnerom najlepšej basketbalovej ligy NBA

Chceš nakupovať Ethereum alebo ďalšie kryptomeny? Odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. A ako bonus, keď si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<<, získaš navyše doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

To, že sa Bitcoin dokázal pred pár hodinami dostať na nové historické maximum zrejme potešilo aj predstaviteľov Grayscalu. Tí sa totiž rozhodli rozpredať tokeny XRP a nakúpiť väčšie množstvo BTCETH.

Podľa obrázka od Stefana W. Hubera, ktorý je nižšie, môžeme vidieť, že spoločnosť Grayscale naozaj predala svoje tokeny XRP a za získané prostriedky nakúpila BTC a ETH.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre