TOP 3 kryptomeny
TOP 3 kryptomeny. Zdroj: Shutterstock.com/eamesBot

Známy kryptomenový analytik Kaleo nedávno predpovedal rastúci trend trom známym kryptomenám. Svojim viac ako pol milióna sledovateľom tweetoval zverejnil konkrétne cenové hladiny, ktoré by mali sledovať. Investori by mali spozornieť a sledovať cenový vývoj kryptomien Ethereum, Avalanche a Sushiswap.

Ethereum

Podľa Kalea sa Ethereum nachádza tesne pred bullrunom, počas ktorého sa má cena ETH vyšplhať nad 4 000 dolárov do júla 2023. Pri pohľade na graf sa zdá, že predpokladá hlbokú korekciu na 2 000 dolárov, predtým ako Ethereum dosiahne svoj cenový cieľ.

Ethereum
Ethereum. Zdroj: Kaleo/Twitter

Ethereum sa v čase písania článku obchoduje na cenovej úrovni 1 582 dolárov a dosahuje trhovú kapitalizáciu 193 miliárd dolárov.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Avalanche

Druhou kryptomenou je Avalanche. Kaleo očakáva, že najväčší rival Etherea dosiahne nárast až o 185 % a dosiahne cenový cieľ 52 dolárov. Vychádza hlavne z predpovede, že kryptomena ukončila svoju dlhodobú fázu akumulácie, po ktorej by prirodzene mal prísť rastúci trend.

Avalanche
Avalanche. Zdroj: Kaleo/Twitter

Avalanche sa v čase písania článku obchoduje na cenovej úrovni 18,53 dolárov a dosahuje trhovú kapitalizáciu 5,5 miliárd dolárov.

Sushiswap

Posledná kryptomena z trojice je Sushiswap, ktorá reprezentuje decentralizovanú burzu. Analytik sa domnieva, že rast dosiahne hodnotu 174 % a odraz ceny na úroveň 5 dolárov je reálny. SUSHI navyše vytvorilo viac ako 90 % korekciu od svojho historického maxima, čo potvrdzuje, že cena je podhodnotená.

Sushiswap
Sushiswap. Zdroj: Kaleo/Twitter

Sushiswap sa v čase písania článku obchoduje na cenovej úrovni 1,68 dolárov a dosahuje trhovú kapitalizáciu 213 miliónov dolárov.

Aj keď sa zdá, že mnohé kryptomeny krátkodobo odolali predajným tlakom, riziko dlhodobej korekcie stále pretrváva. Bitcoin zaznamenal rastúci trend, ktorý vytvoril vhodné podmienky pre rast altcoinov. Je potrebné ale myslieť na fakt, že ak Bitcoin bude v korekcii pokračovať, altcoinový trh klesne spoločne s ním. Z krátkodobého hľadiska ale existuje možnosť pokračovania rastu a kým Bitcoin neklesne pod 17 600 dolárov, je nádej, že trh už dosiahol dno.

Mohlo by ťa zaujímať: Táto kryptomena narástla o 150 % len za 4 dni!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance