SpaceX astronauti letia do vesmíru! – rozhovor s Elonom Muskom a šéfom NASA

0

Ak aspoň trochu sledujete správy, určite ste zaznamenali, že dnes po prvýkrát od roku 2011 letia do vesmíru ľudia na americkej rakete. Konkrétne ide o súkromnú raketu ktorá vie navyše aj pristávať a vesmírnu loď Crew Dragon. Ide o technológiu firmy SpaceX, ktorú pred viac než 15 rokmi založil Elon Musk.

Vo videu hore nájdete skvelý rozhovor s Elonom Muskom a správnom NASA Jimo Bridenstinom. Dozviete sa viac historickom okamihu, kedy konečne do vesmíru letia ľudia na súkromnom dopravnom prostriedku. SpaceX teraz cesty do vesmíru určite začne ponúkať aj mnohým ďalším záujemcom.

Môže vás zaujímať: Koľko stál Elona Muska vývoj vesmírnej lode Crew Dragon?

SpaceX Crew Dragon – Sledujte naživo na LIVE streame

Odporúčame dnes o 21:30 sledovať priamy prenos zo štartu. Bude to poriadna show. Firma SpaceX robí skvelé LIVE prenosy a ak nerozumiete anglicky, odporúčame verziou z Česka, ktorú aj s vysvetlením o čo ide nájdete v tu:

LIVE Sledujte s nami cestu prvej pilotovanej súkromnej vesmírnej lode k ISS

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.