Skvelá možnosť, ako pasívne zarábať na Binance. Ponuka končí už o mesiac

  • Binance Simple Earn nedávno oznámili aktualizáciu zamknutých produktov na Solane.
  • Simple Earn od Binance predstavuje investovanie, ktoré vám pomôže získať pasívny príjem z úspor a stakingu.
  • Obdobie akcie prebieha medzi 25. marcom 2024 a 25. aprílom 2024.
Novinky Zarábajte na Binance
Zarábajte na Binance. Zdroj: shutterstock.com/Thomas Neveu/Iryna Budanova/Prostock-studio
BITmarkets BITmarkets

Binance Simple Earn nedávno oznámili aktualizáciu Locked Products na Solane (SOL). Dokončite predplatné SOL na produktoch Simple Earn Locked počas obdobia propagácie a môžete získať odmeny. O čo vlastne ide? Dozviete sa v tomto článku.

Zarábajte na uzamknutí kryptomien

Simple Earn od Binance predstavuje investovanie, ktoré vám pomôže získať pasívny príjem z úspor a stakingu. Obdobie propagácia prebieha medzi 25. marcom 2024 a 25. aprílom 2024. Distribúcia odmien funguje na dennej báze. Na základe dĺžky uzamknutia je určená minimálna výška a ​​maximálny limit predplatného podľa tabuľky nižšie.

Uzamknutie SOL podľa dĺžky doby

Uzamknutie SOL podľa dĺžky doby. Zdroj: Binance

Ako na to? Stačí ísť na tento odkaz. Následne si zvolíte dĺžky uzamknutia SOL. Čím je vyššia, tým viac rastie aj odmena. Následne kliknete na odoberať. Simple Earn umožňuje používateľom zarábať odmeny vkladaním svojich digitálnych aktív na flexibilné alebo uzamknuté časové obdobia.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Simple Earn od Binance

Odmeny v reálnom čase sa pripočítavajú každú minútu priamo na zostatok každého flexibilného produktu do vašej peňaženky Earn (nie do vašej spotovej peňaženky). Binance Simple Earn vymení digitálne aktíva prihlásené na zamknuté produkty Simple Earn na flexibilné produkty na konci dohodnutého obdobia predplatného. Hodnota digitálnych aktív kolíše a môže sa zmeniť.

Simple Earn

Simple Earn. Zdroj: Binance

Tento produkt viete dokonca aj automatizovať. Používatelia totiž môžu pred dokončením predplatného zamknutých produktov povoliť funkciu Automatické prihlásenie na odber, ktorá po uplynutí platnosti automaticky obnoví existujúcu pozíciu používateľov na zamknutých produktoch na novú pozíciu s rovnakým trvaním.

Ak sa rozhodnete investovať prostredníctvom Simple Earn máte na výber flexibilné a uzamknuté sporiace produkty. Dostupnosť týchto produktov bude závisieť od mince, na ktorej chcete zarobiť. 

Zamknuté produkty spravidla ponúkajú vyššie výnosy, ale tiež vyžadujú, aby používatelia zaviazali svoje kryptomeny na určité časové obdobie, aby získali odmeny. Flexibilné produkty na druhej strane ponúkajú nižšie výnosy ako uzamknuté produkty, ale svoje prostriedky môžete kedykoľvek vybrať a ponechať si odmeny, ktoré ste získali.

Mohlo by vás zaujímať: Binance opäť rozdáva pre každého kryptomeny zadarmo: Získaj desiatky či stovky eur

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: BinanceTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.