Signals ICO začalo - návod ako investovať do tohto českého projektu.
Signals ICO začalo - návod ako investovať do tohto českého projektu. Zdroj: shutterstock.com/ra2studio

Dnes máte možnosť investovať do veľmi zaujímavého ICO (Initial Coin Offering). Česká spoločnosť Signals vytvorila platformu pre obchodníkov s kryptomenami, nabitú najrôznejšími trading algoritmami, stratégiami a klasickými technickými analýzami. Systém je poháňaný špičkovou umelou inteligenciou, pomocou ktorej môžete trénovať svoje obchodné modely na reálnych dátach.

Zaujal vás tento projekt? Viac informácií o Signals nájdete v tomto článku.

Ako kúpiť Signals tokeny?

V prvom rade musíte ísť na stránku spoločnosti. Odkaz nádjete tu. Zobraziť by sa vám mala fialová obrazovka. Uvidíte na nej stav, v ktorom sa ICO momentálne nachádza, vyzbierané peniaze a celkový soft-cap.

signals 1

Stlačte tlačidlo Purchase SGN tokens (kúpiť SGN tokeny). Teraz sa musíte zaregistrovať. Kliknite na odkaz (označený červenou).

 

signals 2

V prvom kroku musíte zvoliť typ vašej Ethereum peňaženky (ktorá podporuje ERC-20 tokeny). Na túto peňaženku vám potom prídu SGN mince. Ak žiadnu nemáte, tu nájdete návod na MyEtherWallet. Rozhodne ICO nekupujte zo žiadnej burzy!

Do ďalšieho políčka vložte adresu peňaženky a pokračujte ďalej.

signals 3

Prečítajte a následne potvrďte podmienky predaja a odškrtnite, že nie ste obyvateľ Číny, USA alebo Singapuru. Pokračujte na ďalší krok.

signals 4

Vyplňte celý formulár a pokračujte na ďalej. Súčasťou formulára sú aj údaje o vašom preukaze totožnosti (občiansky, pas, vodičák)

signals 4

Vrámci KYC procedúry musíte dodať sken preukazu totožnosti a dôkaz, že bývate na adrese, ktorú ste uviedli v predošlom kroku. S prvým dokumentom určite nebudete mať problémy.

Ako zohnať Proof of residence? Nuž, môžete poskytnúť sken účtu za elektriku, faktúry… Nám sa najviac osvedčila elektronická faktúra za mobil. Pozor! Dokument nesmie byť starší ako tri mesiace a musí na ňom byť vaše plné meno a adresa bydliska, dátum vydania dokumentu a názov spoločnosti, ktorá ho vydala.

Po úspešnom nahraní dokumentov musíte vyčkať na verifikáciu.

signals 5

Verifikácia môže trvať až dva dni. Teraz by vám mal prísť e-mail so všetkými potrebnými informáciami. Až budete verifikovaní, príde vám ďalší e-mail.

Nákup SGN tokenov je už potom veľmi jednoduchý. Postup je podobný, ako pri registrácii. Pôjdete na stránku signals.network, vyplníte vašu ETH adresu (rovnakú, akú ste zadali pri verifikácii!!!) a budete pokračovať podľa inštrukcií na stránke. Pošlete Ethereum (minimálne 0,1 ETH)  na uvedenú adresu a obratom dostanete SGN tokeny.

signals 6

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou Signals

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance