signals

Zaujímate sa o trading a snažíte sa uspieť na kryptoburzách?

Aj keď kryptoburzy ponúkajú vidinu jednoduchého zisku, zorientovať sa v obchodovaní a správnom odhade rastúcich a klesajúcich trendov nie je nič jednoduchého. V minulom roku v Čechách vznikol projekt menom Signals, ktorý sa snaží ľuďom pomôcť optimalizovať zisky a robiť správne obchodné rozhodnutia za použitia umelej inteligencie. Signals funguje ako tržnica s obchodnými stratégiami.

Ako Vám Signals môže pomôcť?

Signals chce ľuďom ponúknuť platformu, kde môžu jednoducho zostaviť rozumnú obchodnú stratégiu a následne ju za poplatok ponúknuť ďalším obchodníkom pre takzvaný copy-trading. Pokiaľ nemáte skúsenosti s programovaním a aj tak by ste chceli využiť výhody algoritmického obchodovania, veľkým prínosom pre vás iste bude vizuálny nástroj – Signals Strategy Builder. Ide o grafický editor, s ktorého pomocou môžete bez znalostí kóduvytvárať kvalitné obchodné stratégie. Pri vytváraní stratégií dávate do seba grafické komponenty, indikátory, a optimalizujete ich nastavenia na základe historických dát.

Ďalšou veľkou súčásťou tohto projektu je prepojenie krypto obchodníkov s komunitou programátorov a dátových analytikov. Pokiaľ ste jedným z nich a viete programovať, budete môcť sami vytvárať indikátory v jazyku podobnom Pythonu a tieto indikátory potomďalej predávať obchodníkom, ktorí z nich môžu stavať svoje stratégie.

Myšlienka celého projektu je vlastne jednoduchá. Každý nech robí to, čo vie najlepšie. Vývojári môžu vymyslieť nové indikátory a obchodníci ich potom využijú ako stavebné bloky ich stratégií. Vyhrávajú všetci.

Veľký potenciál a ťažká práca už nesú prvé úspechy

Spoločnosť Signals sa snaží pre traderov vytvoriť čo najlepšie prostredie. Zástupcovia firmy už stihli uzavrieť partnerstvo s decentralizovanou cloudovou platformou iExec založenou na blockchaine a predikčnom trhu STOX. Zaujímavo znie aj spolupráca s pražským datacentrom SafeDx, ktoré patrí Foxconnu, a bude využívané na ukladanie a spracovanie veľkých dát.

Český tým, ktorý na Signals pracuje, dosiaľ stihol vydať prvú užívateľsky prívetivou alfa verziu produktu a získať cez 30 000 fanúšikov a záujemcov po celom svete.

Úvodný predaj SGN tokenov začína už 12. marca

Zajtra, v pondelok 12. marca o 15:00 nášho času ich čaká ďalší veľký krok: vydanie vlastnej kryptomeny. Pokiaľ máte záujem vlastniť túto novú kryptomenu pre algoritmické obchodovanie, je treba sa včas zaregistrovať na stránkach produktu. V Čechách i na Slovensku vzniká mnoho nových kryptostartupov, máloktorý z nich sa môže pýšiť tím, že vydáva vlastnú kryptomenu či má tak silnú užívateľskú základňu.

O Signals budeme určite informovať i naďalej. A aby ste mali naozaj istotu, že vám nič dôležité neutečie, zapnite si notifikácie pomocou ikony zvončeka vľavo dole na tejto stránke. Nájdete nás i na Facebooku, na Instagrame či Twitteri.

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou Signals

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
SSHL

Kolko tokenov bude v obehu?

Martin

Rad by som sa dozvedel o slovenskych a ceskych kryptostartupoch. Urobili by ste o takych clanok?

kibam85438

aky pekny scam to bol