Sieť Algorand
Algorand. Zdroj: Shutterstock, mundissima

Sieť Algorand prežíva naozaj veľmi pozitívne obdobie, ktoré sa odzrkadľuje aj na cene tokenu ALGO. Podľa najnovšej správy bude fond Algorand dotovaný ďalšími 100 miliónmi dolárov.

Prečítaj si tiež: Algorand je ďalším hlavným konkurentom ETH! Investori očakávajú prudký rast

Fond Algorand získava ďalšiu dotáciu

S touto dôležitou správou prišla spoločnosť SkyBridge Capital, ktorej majiteľom je Anthony Scaramucci. Spoločnosť pred nedávnom podala žiadosť o fond, ktorý bude obchodovaný na burze ETF. Súčasťou plánu je aj založenie fondu Algorand s limitom 250 miliónov USD. Scaramucci oznámil, že sa mu podarilo pre fond Algorand získať ďalších 100 miliónov dolárov. Hodnota investície jeho spoločnosti do kryptomien tak aktuálne činí cez 700 miliónov USD. Podľa jeho slov to však nie je všetko.

Pre tých, ktorým projekt Algorand nie je známy, ide o decentralizovanú sieť, ktorá je založená na blockchaine a podporuje široké spektrum aplikácií. V čase písania tohto článku bol token ALGO na 18. mieste v rebríčku podľa celkovej trhovej kapitalizácie. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 2,08 USD.

ALGO/BUSD
ALGO/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Ďalšia žiadosť o ETF

SkyBridge je najnovšou firmou, ktorá podala žiadosť o fond ETF, ktorý bude zameraný na kryptomeny, no nepriamo. Fond ETF First Trust SkyBridge Crypto Industry totiž nebude mať priamu expozíciu voči kryptomenám. 80 % svojho portfólia by totiž investoval do spoločností, ktoré sa priamo zaoberajú kryptomenami.

Môže ťa zaujímať: Algorand spúšťa fond vo výške $300 miliónov – ALGO s novým ATH!

V každom prípade Skybridge patrí do skupiny spoločností, ktoré majú vo svojom portfóliu veľkú časť práve v kryptomenách a najmä v Bitcoine.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre