ALGO rastie
Algorand. Zdroj: Shutterstock, Shizume

Včerajší prepad zasiahol takmer celý kryptomenový trh, no našlo sa aj zopár výnimiek. Medzi projekty, ktoré tento dump odignorovali, patrí aj Algorand. Ten prejavil počas poklesu nesmiernu silu, ktorá ho dokázala vystreliť o 63 %.

Môže ťa zaujímať: Včerajší prepad v réžií veľrýb? Bolo zlikvidovaných cez 330 miliárd dolárov!

Algorand rastie

Token ALGO dokázal absolútne ignorovať prepad, ktorý bol s veľkou pravdepodobnosťou spôsobený veľrybami, ktoré zamávali trhom. Po raste o 63 % dosiahol tento projekt nové historické maximum na cenovej úrovni 1,9 USD.

V čase písania tohto článku sa token mierne prepadol na približnú hodnotu 1,68 USD, no jeho objemy stále vykazujú silnú prítomnosť býkov.

ALGO/BUSD
ALGO/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Pozitívna nálada okolo tohto projektu rastie, čoho dôkazom je aj aktuálny cenový rast. Protokol sa teší stále väčšej popularite.

StormGain

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Dôležité spolupráce prinášajú výsledky

Za posledné obdobie sa spoločnosť Algorand pustila do uzatvárania viacerých dôležitých spoluprác po celej Latinskej Amerike. Služby siete naposledy využila španielska banka Bnext, ktorá prostredníctvom Algorandu zabezpečuje medzinárodné prevody v Španielsku a v Latinskej Amerike.

Jedna z najdôležitejších spoluprác však prišla zo Salvádora. Štát, ktorý ako prvý na svete využíva Bitcoin ako oficiálne platidlo, sa rozhodol využiť protokol Algorand na implementáciu blockchainových technológií v krajine.

Prečítaj si tiež: Historický moment pre Bitcoin! El Salvádor nakúpil 400 Bitcoinov

Určite nesmieme zabudnúť ani na významnú nadáciu Algorand Foundation, ktorá pred nedávnom oznámila zmeny týkajúce sa ponuky ALGO. Najnovšia metrika má za úlohu vykazovať všetky tokeny ALGO, ktoré nie sú v priamej držbe nadácie.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.