Twitter a Bitcoin
Twitter a Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, Ink Drop

Jeden z najpopulárnejších fanúšikov BTC, generálny riaditeľ Twitteru Jack Dorsey, opäť vyjadril veľmi pozitívny výhľad do budúcnosti kryptomien, ktoré sú podľa neho veľmi blízko k prijatiu v mainstreame.

Prečítaj si tiež: Schyľuje sa k veľkej udalosti – regulačné úrady v USA chcú bankám povoliť prijať Bitcoin!

Jack Dorsey hodnotí prijatie BTC

Twitter sa stal počas septembra oficiálnou kryptomenovou platformou, ktorá prijala Bitcoin. Používatelia tak majú možnosť prispievať svojim obľúbeným influencerom priamo najväčšou a najpopulárnejšou kryptomenou. Presuny BTC sa pri tom zrealizujú cez sieť Bitcoin Lighting Network, čím sa zabezpečí okamžitý pohyb.

Dorsey sa tentokrát vyjadril k tomu, ako kryptomeny zapadajú do globálnej sieti a čo priniesol Bitcoin do jeho sociálnej siete:

„Umožňuje to omnoho väčšiu rýchlosť. Ponúkame produkty, pri ktorých sa chceme uistiť, že sme na správnej ceste. Chceme dať ľuďom taký produkt, ktorý budú chcieť neustále držať. A potom sa tento produkt dostane do širšieho spektra.“

Mohlo by ťa zaujímať: Avalanche výrazne posilňuje ekosystém – zapája jedinečný stablecoin!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Bitcoin Tipping

Po prvotnom zavedení úspešného projektu plánuje Dorsey tipping integrovať aj do podnikových iniciatív a spoluprác na samotnej platforme. Počet monetizovateľných používateľov tejto sociálnej siete pri tom medziročne vzrástol až o 13 %.

Dorsey má okrem Twitteru aj platformu pre finančné služby, Square. S touto spoločnosťou plánuje vybudovať open-source ekosystém na ťažbu BTC. Hlavným cieľom je ešte väčšia decentralizácia BTC najmä z dôvodu zvýšenia distribuovanej odolnosti siete.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre