[ROZHOVOR] Charlie Lee – Myslel som si, že Litecoin dosiahne 1000 $

BITmarkets BITmarkets

Pamätáte sa ešte na staré dobré časy v roku 2017, kedy všetko letelo hore a nikto nehovoril o ničom inom, iba o kryptomenách? My si to pamätáme! A práve vtedy spravil tvorca LitecoinuCharlie Lee – rozhodnutie, ktoré ho prenasleduje dodnes. S cieľom sústrediť sa na dôležité veci a neriešiť cenu predal všetky svoje LTC. Nakoniec sa však ukázalo, že predal veľmi dobre – takmer na vrchole. Každý kus vymenil za cca 300 $.

Komunita mu to dodnes neodpustila. Teraz to totiž vyzerá tak, že Charlie Lee ako kapitán opustil loď a nechal ju nabúrať na ľadovec. Cena Litecoinu v nasledujúcich mesiacoch už iba padala a nakoniec sa zastavila na 25 $. Charlie sa o tejto téme nedávno rozhovoril na show známeho propagátora kryptomien. Anthonyho Pompliana. Celý diel nájdete tu:

Charlie Lee sa rozhovoril o tom, čo ho viedlo k rozhodnutu predať svoje coiny.

“Ja osobne som si myslel, že Litecoin pôjde ďalej hore. Nevedel som, že to bol vrchol. Myslel som si, že budeme pokračovať na 1000 $”

Prešiel rok a pol a Litecoin sa na burzách obchoduje za necelých 75 $ (presnú cenu nájdete na KMcap.eu).Blížiaci sa halving odmien za ťažbu však s cenou ešte poriadne zamáva. AK máte záujem o kvalitné analýzu tejto kryptomeny, nájdete ich tu.

[Seriál] Kryptocelebrity – (3. diel ) Charlie Lee, zakladateľ Litecoinu