Je čas nakupovať? – Ran NeuNer zo CNBC – Bitcoin v 2018 nedosiahne 50 000 $

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Cez leto sme vydali rozbor predikcií od CNBC z ktorého vychádza, že sa cca v 95% prípadov mýlia. Prišli sme tak so záverom, že by sa oplatilo obchodovať proti týmto predikciám, keďže 95% (ne)úspešnosťou sa môže pochváliť iba málokto. 

Ran NeuNer – známy analytik zo CNBC, nedávno poopravil svoju predikciu, podľa ktorej mal Bitcoin do konca roka dosiahnuť hodnotu 50 000 $. Tá sa, podľa všetkého, nenaplní. Podľa Rana by dôvodom mal byť nedostatok dobrých správ a bear market.

My si dovolíme trochu nesúhlasiť, dobrých správ je dosť. Možno viac, než minulý rok. V decembri 2017 sa však popálilo priveľa ľudí a kryptomeny medzi verejnosťou na nejaký čas stratili dôveru. Preto do nich investuje stále menej ľudí.

Tak ako tak, predikcia z 1. februára nevyšla.

O tomto Ranovom tweete písal napríklad aj anglický web Cointelegraph. Po otázke, či poskytne nejakú novú predikciu pre tento rok odpovedal:

“Nie, je to príliš komplikované.”

To teda je…

A pokiaľ chcete zarobiť na nejakých coinoch, v poslednej dobe má volatilitu hlavne Bitcoin Cash a Ripple, ktoré sledujú naši obchodníci. Tu nájdete analýzu Bitcoin Cashu zdarma.

Obchodovať Bitcoin proti predikciám CNBC sa opláca v 95% prípadov