Prejdite týmto kurzom a staňte sa certifikovaným IOTA vývojárom

BITmarkets BITmarkets

Zaujíma vás programovanie? Chceli by ste sa naučiť vyvíjať decentralizované aplikácie, ale neviete, ako na to? Resp. kde začať? Ono to vôbec nie je jednoduché a určite by sa vám zišla pomoc.

Takto vyzerá certifikát od IOTA Foundation

Ak sa vám páči projekt IOTA, po novom môžete využiť ich vzdelávací program a ak prejdete celým procesom, získate oficiálny certifikát vývojára od IOTA Foundation! Budete schopný/á vytvoriť reálny produkt na tejto platforme, získate prehľad o možných využitiach IOTY v praxi a s trochou šťastia nájdete prácu, ktorá vás bude napĺňať.

Oficiálna podpora

Objavte IOTU vďaka kurzom a informáciám, ktoré oficiálne podporuje a udržiava IOTA Foundation. Získajte pomoc od vyškolených trénerov, ktorí vám pomôžu, ak to budete potrebovať.

Viete že: Projekt IOTA Qubic má potenciál spôsobiť revolúciu na poli finančných služieb?

Učte sa kdekoľvek

Učiť sa môžete kdekoľvek vo svete. Doma, v práci, na cestách… Užívajte si výhody e-learningu bez akýchkoľvek obmedzení. Pri štúdiu môžete používať prepracovanú mobilnú aplikáciu plnú kvalitných informácií. Používať sa dá aj v offline móde. Nájdete v nej tiež kvízy, komunitný messenger, push notifikácie, ktoré vás budú nútiť vrátiť sa späť k štúdiu a oveľa viac…

Viac o kryptomene IOTA nájdete tu. Aktuálnu cenu môžete sledovať tu.

Buďte blízko pri IOTA Foundation

Získajte prehľad o tom, ako funguje IOTA Foundation, dozviete sa o ich plánoch a stratégii – najnovšom technologickom vývoji – najnovších využitiach IOTY v reálnom svete a oveľa viac. Učte sa z materiálov, ktoré oficiálne schvaľuje a udržiava IOTA Foundation a staňte sa skúseným/ou vývojárom/kou!

Také kvalitné kurzy samozrejme nie sú zadarmo. Aby sa vyselektovali ľudia, ktorí majú naozaj záujem, môžete si ich zakúpiť za pár stoviek eur na oficiálnom webe IOTA Foundation. Chcete reálne niečo vytvoriť alebo sa iba prizerať? Záleží len od vás.

Viac info o kurzoch pre vývojárov a cenník nájdete tu

Disclaimer/Tento článok NIE je nikým sponzorovaný a nemáme z neho žiadny profit. Jednoducho veríme, že toto je skvelá príležitosť zapojiť sa do krypto sveta a reálne niečo vytvoriť, nie len sedieť pri grafoch a hádať, ktorým smerom sa pohnú.

Čo čítať ďalej?

[VIDEO ANALÝZA] Bitcoin testuje silnú rezistenciu – Čo sa bude diať ďalej?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.