[PREHĽAD TRHU] Weekly svieca uzavrela nad 9000 $ – cesta hore je otvorená

1

Ak sledujete KMcap, určite ste postrehli, že Bitcoin sa po večernej korekcii na konci minulého týždňa extrémne rýchlo vrátil nad 9000 $. Tlak medveďov je teraz veľmi malý a pokus dostať weekly sviecu pod túto hodnotu absolútne nevyšiel. Už večer o 20:00 sme sa po menšej korekcii začali vracať k miernemu rastu a dvesto-dolárová pumpa vyhnala Bitcoin bezpečne nad 9000 $ rezistenciu. To by mohol byť signál k nákupu.

Kryptomeny po niekoľko-týždňovej konsolidácii naberajú momentum, ešte stále však musíme presvedčivo prekonať tohtoročné ATH. Včerajší test tejto úrovne bohužiaľ nevyšiel. Týždeň sa však ešte len začal a sledovať Bitcoin bude rozhodne veľmi zaujímavé.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Pred tým, než budeme pokračovať by som rád podotkol, že tento článok nemožno brať ako investičné poradenstvo. Za prípadné straty na burze nenesieme zodpovednosť. Ak máte záujem o profesionálne analýzy kryptomien, sledujte Trading11.com.

Testujeme tohtoročné HIGH

Bitcoin momentálne testuje spomínané high. V ceste nám stojí rezistencia v intervale
9242 – ~9970 $, v ktorej sa Bitcoin naposledy zdržal tesne pred letom roku 2018. Cesta na 10 000 $ nebude tak jednoduchá, ako si mnohí myslia. Dosiahnutie tejto úrovne však pravdepodobne odštartuje ďalšie veľké rallye.

Populárne médiá si to totiž určite nenechajú ujsť a o Bitcoine začnú viac informovať. Najprv o tom, že dosiahol 10 000 $ a potom keď si všimnú, že ľudia prejavili záujem, budú pokračovať ďalšími článkami. O kryptomenách sa bude hovoriť stále viac a do trhu začnú prúdiť peniaze od obyčajných ľudí.

Keď sa to stalo minule, Bitcoin sa zastavil až na 20 000$

Zvezte sa na najbližšej Bitcoin vlne

Nachádzame sa v období veľkej volatility a to so sebou nesie aj potenciál zaujímavých ziskov na burze. Ak máte kvalitnú obchodnú stratégiu a dodržiavate money management, veľmi ľahko zarobíte.

Určite ste postrehli, že minulý týždeň bola na Trading11 akcia Týždeň Tradingu. Vrámci tejto akcie ste mali šancu prečítať si akúkoľvek analýzu úplne zdarma. Tieto analýzy sú aj naďalej dostupné pre všetkých.

Dnes už IXOYE a Jakub publikovali tri platené články. Ak k nim chcete prístup, vytvorili sme pre vás špeciálnu ponuku. Postačí si predplatiť členstvo Trading11 na dva mesiace a tretí od nás dostanete ZDARMA!

Minulý týždeň sme sa mohli presvedčiť o kvalite našich služieb. Veríme, že za tých 799 kč (30€) na TRI MESIACE to stojí. Na oplátku od nás postupne dostanete cca 500 kvalitných analýz – v priemere 4-5 denne. Ak obchodujete na burze, zaujímate sa o krypto alebo nás chcete podporiť, budeme veľmi radi, ak túto zľavu využijete.

Členstvo STANDARD L nájdete tu.

Standard-L-ZĽAVA

Viac o akcii sa dočítate v tomto článku

Akcia skončila, Bitcoin je na novom High – Čaká nás veľmi zaujímavé a volatilné leto!

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
michal Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
michal
Guest
michal

díík