[PREHĽAD TRHU] Pokojné dni vyhovujú altcoinom – Rastú rýchlejšie než Bitcoin

2

Zatiaľ čo Bitcoin konsoliduje v pásme 9 100 – 9 500 $, pozornosť traderov sa začína presúvať na alternatívne kryptomeny, ktoré sa momentálne obchodujú za veľmi lákavé ceny a je jednoduchšie nimi manipulovať. Prílev kapitálu do altcoinov je cítiť aj na dominancii, ktorá za posledný týždeň klesla o takmer dve percentá.

To znamená, že držať altcoiny sa teraz oplatí viac, než Bitcoin. Včera sme dominanciu Bitcoinu analyzovali aj na našom streame a vyjadrili sme pochybnosti o tom, že už dosiahla svoje maximum. Bitcoin je teraz pol roka pred halvingom a môžeme očakávať, že bude naďalej rásť.

Práve preto je riskantné držať väčšie množstvo prostriedkov v alternatívnych kryptomenách. Samozrejme, česť výnimkám. Taký Binance Coin momentálne vyzerá veľmi dobre.

1D BNB/USDT - Binance
1D BNB/USDT – Binance

Nedávno prerazil klesajúci kanál, ktorý vznikol pri korekcii rastu na posledné ATH. To je samozrejme silný BUY signál. BNB je jeden z mála coinov, za ktorým existujú skutočné produkty a spravuje ho najväčšia krypto-burza súčasnosti.

Bitcoin dnes stojí – a čo altcoiny?

Bitcoin za posledných 24 hodín prakticky nezmenil svoju cenu, no to neplatí o ďalších kryptomenách. Niektoré alty spravili naozaj slušné percentá. Dnes zahviezdil hlavne Stellar, ktorý svojím 18 % rastom v kapitalizácii prekonal TRON. Zaujímavo vyzerá aj VeChain, ktorý investorov potešil 10 % pumpou.

Najväčšie highcap coiny však dnes poslušne nasledujú Bitcoin. Ethereum dnes stúplo o 1 %, XRP zaznamenalo 1,5 % rast, Bitcoin Cash je na nule a Litecoin po včerajšej pumpe zaznamenal ďalší 3 % zisk.

Ak sa tešíte na altcoin rallye, tak my mu nedávame veľkú šancu. Väčšina alternatívnych kryptomien voči Bitcoinu dlhodobo klesá a fundamenty naznačujú, že tento trend bude pokračovať.

Čo ďalej?

Pozrite si najnovší LIVE Trading 2.0!

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Samuel SlavkovskýMarco Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Marco
Guest
Marco

Ak sa tešíte na altcoin rallye, tak my mu nedávame veľkú šancu. väčšina alternatívnych kryptomien voči Bitcoinu dlhodobo stúpa a fundamenty naznačujú, že tento trend bude pokračovať.

Mate nejakú chybu v texte alebo som to nepochopil.