[PREHĽAD TRHU] Pokojné dni vyhovujú altcoinom – Rastú rýchlejšie než Bitcoin

2

Zatiaľ čo Bitcoin konsoliduje v pásme 9 100 – 9 500 $, pozornosť traderov sa začína presúvať na alternatívne kryptomeny, ktoré sa momentálne obchodujú za veľmi lákavé ceny a je jednoduchšie nimi manipulovať. Prílev kapitálu do altcoinov je cítiť aj na dominancii, ktorá za posledný týždeň klesla o takmer dve percentá.

To znamená, že držať altcoiny sa teraz oplatí viac, než Bitcoin. Včera sme dominanciu Bitcoinu analyzovali aj na našom streame a vyjadrili sme pochybnosti o tom, že už dosiahla svoje maximum. Bitcoin je teraz pol roka pred halvingom a môžeme očakávať, že bude naďalej rásť.

Práve preto je riskantné držať väčšie množstvo prostriedkov v alternatívnych kryptomenách. Samozrejme, česť výnimkám. Taký Binance Coin momentálne vyzerá veľmi dobre.

1D BNB/USDT - Binance
1D BNB/USDT – Binance

Nedávno prerazil klesajúci kanál, ktorý vznikol pri korekcii rastu na posledné ATH. To je samozrejme silný BUY signál. BNB je jeden z mála coinov, za ktorým existujú skutočné produkty a spravuje ho najväčšia krypto-burza súčasnosti.

Bitcoin dnes stojí – a čo altcoiny?

Bitcoin za posledných 24 hodín prakticky nezmenil svoju cenu, no to neplatí o ďalších kryptomenách. Niektoré alty spravili naozaj slušné percentá. Dnes zahviezdil hlavne Stellar, ktorý svojím 18 % rastom v kapitalizácii prekonal TRON. Zaujímavo vyzerá aj VeChain, ktorý investorov potešil 10 % pumpou.

Najväčšie highcap coiny však dnes poslušne nasledujú Bitcoin. Ethereum dnes stúplo o 1 %, XRP zaznamenalo 1,5 % rast, Bitcoin Cash je na nule a Litecoin po včerajšej pumpe zaznamenal ďalší 3 % zisk.

Ak sa tešíte na altcoin rallye, tak my mu nedávame veľkú šancu. Väčšina alternatívnych kryptomien voči Bitcoinu dlhodobo klesá a fundamenty naznačujú, že tento trend bude pokračovať.

Čo ďalej?

Pozrite si najnovší LIVE Trading 2.0!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Marco

Ak sa tešíte na altcoin rallye, tak my mu nedávame veľkú šancu. väčšina alternatívnych kryptomien voči Bitcoinu dlhodobo stúpa a fundamenty naznačujú, že tento trend bude pokračovať.

Mate nejakú chybu v texte alebo som to nepochopil.