[PREHĽAD TRHU] Kryptomeny ďalej padajú – Mierime na nové LOW?

3
low, [PREHĽAD TRHU] Kryptomeny ďalej padajú – Mierime na nové LOW?

Ako povedal IXOYE z Trading11, formácia obrátené H&S na grafe BTC/USD bola na 99 % odmietnutá, a teda, ako sme avizovali na začiatku roka, Bitcoin bude mať v najbližších týždňoch tendenciu ďalej klesať. 

My sa v Kryptomagazíne držíme predikcie (nájdete ju tu), podľa ktorej je teraz čas na ďalší veľký prepad. V prípade Bitcoinu by to mohlo byť aj o 40 – 50 %. Tým trh vytvorí nové low, od ktorého by sme sa mohli odraziť a snáď aj navždy opustiť tieto nízke cenové hladiny.

Otáčanie dlhodobého trendu je vždy veľmi zaujímavé a krvavé. Veľa ľudí prerobí, ale zároveň nás čaká najlepšia možnosť na nákup, ktorá sa možno už nikdy nebude opakovať.

Dôležité!

Tento článok nemožno brať ako investičné poradenstvo. Ak sa podľa neho budete riadiť a prerobíte, za vaše straty v žiadnom prípade nebudeme zodpovední. Ak máte záujem o kvalitné analýzy, ktoré tvoria rokmi ostrieľaní profesionáli, navštívte web Trading11.com.

Altcoiny klesajú – kratučký hype skončil

V priebehu posledných týždňov sme zaznamenali vcelku slušný rast altcoinov. Od svojho posledného LOW spravili slušné percentá. Aj highcap coin Ethereum po nepríjemnej jeseni oslávil nový rok takmer 100 % rastom. Bohužiaľ, zdá sa, že tento krátkodobý uptrend nateraz skončil. Cena Etherea je pod trendovou líniou a trh na túto skutočnosť zareagoval veľkým výpredajom.

Môže vás zaujímať: Ethereum poskytlo grant $ 5 miliónov pre Parity Technologies

Ďalšie altcoiny sú na tom podobne. Litecoin už pravdepodobne nemá dosť síl na potvrdenie formácie H&S. Neckline minul o menej než 5 %. Škoda… 🙁

Technologické coiny typu EOS, Stellar a Cardano na tom nie sú lepšie. Dnes zaznamenali podobný pokles ceny ako Bitcoin, Ethereum, či XRP, a z pohľadu technickej analýzy majú dostatok miesta na ďalšie prepady.

TRON – Coin s potenciálom ísť proti trhu?

Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo by mohol byť TRON. Tento coin v posledných týždňoch výrazne posilnil svoju hodnotu a dostal sa až na 8. miesto v rebríčku najväčších kryptomien. Ešte včera sa TRON chvíľu obchodoval za 3,5 centov. Dnes už je to iba 2,5 c, ale aj tak slušný výkon.

TRON teraz pravdepodobne bude nejakú dobu konsolidovať, ale ak by sa ho priamo nedotkol nadchádzajúci pád BTC, mohol by predviesť slušnú jazdu. Uvidíme 🙂

Tento scenár by viac-menej súhlasil aj s analýzou, ktorá bola včera publikovaná na Trading11.com:

10.01.19 Technická analýza TRX/BTC – Jak dlouho bude trvat současný růst?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OndrejKrypto Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Ondrej
Guest
Ondrej

BTCUSD – Pri pohľade na 1D bars to dáva trocha opačný trend a predikcia je bližšia budúcnosti. Skôr očakávam rast do 2 týždňov smerom k $4500 a nové low už určite nie 🙂

Krypto
Guest
Krypto

To si na to ako prisiel, že pôjdeme hore. Skôr k 2000 sa pojde

Ondrej
Guest
Ondrej

Ok máš na to iný názor. To ako som na to prišiel je na dlhšie. Ja si stojím za tým čo som napísal. Aká bude realita sa uvidí 🙂