Trh s kryptomenami dnes opäť rastie. Bitcoin sa v čase písania tohto článku obchoduje za 17 800 $ a za posledných 24 hodín vytvoril zisk 7%. To je už naozaj slušné. Ešte včera o takomto čase sa obchodoval za 16 400 $. Bitcoin je však v poslednej dobe dosť nezaujímavý. Jeho pohyby totiž diktujú smer oveľa volatilnejších altcoinov. A tie teraz robia naozaj šialené zisky.

Bitcoin sme viac rozobrali v tomto článku: Analýza fraktálov ukazuje, že Bitcoin čoskoro prekoná 30 000 $

Disclaimer/ Tento článok neslúži iba pre prehľad. Nejde o technickú analýzu, ani o investičné poradenstvo. Obchodujte s kryptomenami na vlastné riziko. Nenesieme zodpovednosť za prípadné straty.

Na trhu s Ethereom sa rozhodne až po 1.12.2020

Ethereum (ETH) čaká o dva dni spustenie 2.0 Proof of Stake platformy a dnes sa obchoduje za 540 $. Je tak v zisku 8,5%, čo je o niečo viac, než v prípade Bitcoinu. Ethereum už vystúpilo takmer na polovicu svojho historického maxima.

Ethereum

Ja osobne by som ho teraz asi nekupoval a počkal by som si na spustenie Ethereum 2.0. Obávam sa, že by mohlo dôjsť k návratu na vyznačenú trendline. Tej sa totiž Ether drží od začiatku roka.

XRP opäť pumpuje

Sú tu však aj coiny, ktoré sa stále obchodujú na desiatich či dvadsiatich percentách z ATH. Token XRP dnes opäť prekonal hranicu 60 centov a vytvoril 22% zisk. za posledných sedem dní jeho hodnota vzrástla takmer o polovicu.

XRP

Na hodinovom grafe môžeme rozoznať trojuholníkovú formáciu, i keď analyzovať tak volatilný coin je prakticky zbytočné. XRP je tomto momente čistý gambling.

Máte záujem o pravidelné analýzy Bitcoinu a ďalších kryptomien? V našej VIP skupine nájdete 3-4x do týždňa analýzu piatich zaujímavých coinov. Prístup do tejto skupiny teraz môžete získať v BLACK Friday zľave 75%. Členstvá začínajú už od 2,5€. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť, nebude sa opakovať.

>>>Pozrieť si ponuku<<<

Nechcete si kupovať mačku vo vreci? Dnešnú analýzu sme sprístupnili do konca týždňa zadarmo. 

Analýza BTC, STRAT, SC, IOTA, LINK – volatilita stále klesá

Záujem o Cardano narastá

Zaujímavo vyzerá aj Cardano (ADA), ktoré predviedlo 22,5-percentnú pumpu a obchoduje sa za 16 centov. Táto kryptomena má obrovský potenciál a cieli hlavne na firmy ktoré chce presvedčiť, aby na tejto platforme začali budovať aplikácie.

Cardano

Cardano na grafe, podobne ako Ethereum, vykresľuje stabilnú stúpajúcu trendline, na ktorú sa opakovane vracia. To naznačuje, že ho budeme mať šancu kúpiť za férovejšiu cenu a aktuálne pohyby sú spôsobené hlavne hypom na trhu s kryptomenami.

Litecoin sa pomaly zobúdza

Aj Litecoin dnes potešil. Kryptomena prezývaná aj digitálne striebro dnes spravila slušný 9% zisk. Litecoin sa v posledných dvoch týždňoch konečne zobudil z pol roka trvajúceho spánku a dnes sa obchoduje na cene 72 $. Ešte na začiatku novembra ste ho pritom mohli kúpiť za 50 $. Litecoin však stále patrí medzi kryptomeny, ktoré na svoj veľký breakout iba čakajú.

Vidno to hlavne na weekly grafe, kde sa práve odrazil od klesajúcej trendline. Stúpajúci trend z posledných mesiacov však vyzerá dosť presvedčivo a aj Litecoin by sa čoskoro mohol dočkať.

Záver – dajte si na altcoiny pozor, toto nemusí dopadnúť dobre.

Altcoiny v posledných dvoch týždňoch prešli naozaj šialeným obdobím rastu. Niektoré mince vytvorili zisk vo výške viac než 100% a to jednoducho nie je zdravé.

Teraz všetko záleží od Bitcoinu. Ak bude pokračovať v bullrune, alty sa na ňom pravdepodobne zvezú. Bitcoin samotný je však v dosť prekúpenom pásme a fraktál naznačuje, že by ešte mohol klesnúť. I keď, výsledná korekcia rozhodne nemusí trvať dlho.

O tom všetkom sa budeme baviť aj dnes večer o 20:00 na streame. Budeme radi, ak sa pripojíte a pokecáte s nami v LIVE chate. Prípadne sa prihláste na odber kanálu BitLink, nech nezmeškáte ďalšie prenosy.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre