STREAM o 20:00 Naživo počas rastu Bitcoinu! TOP 5 vecí o ktorých musíte vedieť

0

Dlho očakávaná korekcia na BTC konečne prišla, a kto bol pripravený, toho nezaskočila. Bitcoin schytal poriadnu ranu, ktorá môže byť len súčasťou tvorby väčšej korekcie. Vôbec by som sa nedivil ak by sme ďalej pokračovali v páde. Avšak o mesiac môže byť všetko úplne inak. Tohto týždňový výplach na BTC beriem ako korekčný, s príležitosťou si spraviť opäť nákup za férovú cenu.

Využi iba do konca tohto týždňa BLACK Friday akciu, ktorá sa najbližší rok nebude opakovať. Získaj LIVE Trading Room členstvo so zľavou 66%.

>>>Pozrieť si ponuku<<<

Ako sú na tom altcoiny?

Keďže všetky altcoiny majú takmer úplne rovnaké grafy, tak si aktuálnu situáciu zhrnieme na grafe LTC. Po väčšom raste sme boli potrestaný korekciou, ktorá neznamená vlastne nič zlého. Jednoducho trh počas týždňa šialene rástol, tak musel prísť aj pád. Bullish trend určite nie je ohrozený, keďže sa altcoiny nedostali pod minulé low.

Zaujímavé sú aj altcoiny, kde počas zajtrajšieho streamu ich budeme rozoberať hneď niekoľko. Nezabudnite si preto zapnúť odber so zvončekom, aby ste o 20:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre