Analýza fraktálov ukazuje, že Bitcoin čoskoro prekoná 30 000 $

1

Analýza fraktálov je vo svete kryptomien veľmi populárna. Ak sa podarí nájsť ten správny fraktál, je možné robiť naozaj zaujímavé predikcie. My vás na tomto webe už niekoľko mesiacov upozorňujeme na podobnosť súčasnej situácie s rokom 2016. Aj v tej dobe Bitcoin postupne prekonal všetky rezistencie, aby nakoniec pokoril historické maximum a dostal sa do nepreskúmaného teritória.

Prečítajte si našu najnovšiu technickú analýzu Bitcoinu – Kedy naskočiť do rozbehnutého vlaku? Toto je ideálna nákupná cena

Bitcoin fraktál z roku 2016 predvída budúcnosť

Presne na začiatku roka 2017 sa jeho cena zastavila blízko pri bývalom ATH a následne začala klesať. To sa náramne podobá na aktuálny pokles trhu s kryptomenami, ktorý tiež prišiel po silnom bullrune.

I keď je vhodné poznamenať, že v roku 2016 sa to všetko dialo o niečo pomalšie. Fraktál však zatiaľ viac menej sedí. Veď posúďte sami!

Bitcoin fraktál v roku 2016 a dnes
Bitcoin fraktál v roku 2016 a dnes

Červeným krúžkom sme vyznačili situáciu, ktorú by sme mohli ohodnotiť ako ekvivalentnú s tou súčasnou. Ak sme to odhadli správne, ešte by nás mala čakať posledná vlna dole. Tá však nebude trvať veľmi dlho a po nej by Bitcoin mal vytvoriť nové historické maximum.

Ako hlboko môže zájsť súčasná korekcia? Je ťažké takto to predikovať. Viac sa o tom budeme baviť aj dnes o 20:00 na streame, takže sa určite nezabudnite pripojiť.

A prihláste sa na odber BitLinku, nech vám neujdú ďalšie naše videá!

Väčšina traderov predikuje, že sa Bitcoin pozrie do pásma 10 000 – 14 000 $, ktoré nikdy v histórii poriadne neotestoval. Jednou z možností je, že tam bude minimálne pár týždňov konsolidovať, no podľa fraktálu z roku 2016 by sme mali počítať iba s krátkym výletom na tieto úrovne. Je dosť možné, že Bitcoin už nikdy neklesne pod 13 000 $.

Ďalším rozhodujúcim pohybom by potom mal vytvoriť nové historické maximum a ešte sa vrátiť, aby otestoval 17 000 $.

Môžeme sa spoliehať na analýzu fraktálov?

Ak vás teraz svrbia prsty a máte chuť predávať či nastavovať si nákupné objednávky, tak to nerobte. Teda, nie kvôli tomuto článku. Toto totiž nie je žiadna predikcia! Každá analýza, aj tá fraktálová, ukazuje iba možné budúcnosť. Bitcoin má tendenciu robiť si to, čo sa mu zachce, a neraz už vypiekol s celým trhom.

Obchodujte teda na vlastné riziko a ak veríte v tento bullrun, odporúčame vyskúšať našu VIP skupinu. Do konca týždňa sú tri populárne členstvá dostupné so zľavou až 75%, takže neváhajte a nakupujte. Čas sa kráti.

>>>VIP v BLACK Friday akcii<<<

Ak chcete trochu viac hands-on prístup a máte záujem naučiť sa kvalitný obchodný systém, aby ste vedeli byť ziskoví na burze za prakticky akýchkoľvek podmienok, odporúčame skôr LIVE Trading Room. Znie to možno ako sci-fi, no opak je pravdou. Ale chce to veľa vzdelávania sa a sledovania grafov. S tvorcom tohto produktu dnes budeme mať stream.

>>>Zistiť viac o LIVE Trading Roome<<<

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
samo

je to tu cista schizofrenia, pripomina mi to nasho premiera…Jeden den sa chystame na prepad o 50%, druhy den ideme na ATH :)))