Celsius Network
Celsius Network. Zdroj: Google

Sieť Celsius Network, ktorej hlavnou úlohou pre klientov je tzv. lending, oznámila získanie dotácie v hodnote 400 miliónov dolárov.

Prečítaj si tiež: Nový rekord – sieť BTC spracovala za deň 31 miliárd dolárov v transakciách

Celsius Network

Spoločnosť Celsius Network, ktorá sa zaoberá lendingom, získala dotáciu v hodnote 400 miliónov dolárov. Podarilo sa jej to formou kapitalového financovania. Ide o veľmi podstatnú investíciu, ktorá prichádza v čase, keď americké regulačné orgány čoraz výraznejšie tlačia na kryptomenové spoločnosti.

Generálny riaditeľ spoločnosti Celsius Network, Alex Mashinsky sa vyjadril k tejto novinke:

„Nie je to 400 miliónov dolárov. Je to dôveryhodnosť, ktorá sa spája s ľuďmi, ktorí túto investíciu poskytli.“

Môže ťa zaujímať: Po čínskom zákaze investori presúvajú kapitál na DEX – dominuje Uniswap

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Financovanie je pod taktovkou druhého najväčšieho kanadského dôchodkového fondu CDPQ a WestCap, kapitálovej spoločnosti, ktorú založil bývalý riaditeľ Airbnb, Laurenc Tosim.

Vyjadrenie Alexa Mashinskeho značí v celku pozitívnu budúcnosť projektu. Oprel sa najmä o investície, ktoré môže regulačné orgány presvedčiť o stabilite projektu v oblasti kryptomien.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre