[Analýza] Dôvod, prečo Bcash stúpa (a oplatí sa nakúpiť?)

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Bcash on the rise

Bitcoin Cash (ďalej Bcash) v Októbri (říjen) veľa vody nenamútil. Dlhodobý downtrend sa nepodarilo zlomiť ani Bitmainu, ktorý za túto kryptomenu predáva svoje ASIC minery. V posledných dňoch však sledujeme prekvapivú zmenu. Zatiaľ čo celý krypto-trh padá, Bcash zlomil klesajúci trend a za posledný týždeň zaznamenal 25% zhodnotenie. Ešte v pondelok ste ho mohli kúpiť za 300$ a dnes už útočí na 400$. Aké záhadné sily stoja za otočením trendu?

1200 dánskych reštaurácií

Nuž, podľa webu trustnodes sa za nárastom hodnoty BCH ukrývajú dva veľké faktory:

  1. Vysoké poplatky za transakcie Bitcoinu (v čase písania tohto článku až 4$)
  2. V Dánsku Bcash začalo vrámci platformy Hungrydk akceptovať 1 200 reštaurácií

Bcash je stále užitočnejší, stoja za ním mocní hráči na krypto-trhu a to sa odzrkadľuje aj na jeho cene. Zdá sa, že na 300$ si našiel silný support, pretože už dlho nepadol pod túto hranicu.

Oplatí sa nakúpiť Bcash?

Bolo by fajn, zviezť sa na jeho úspechu. Oplatí sa teda investovať do Bcashu? Možno ešte nie je úplne neskoro! Hodnota tejto kryptomeny sa momentálne motá okolo 390$ so supportom v okolí 375$. Podľa stránky tradingview.com situácia vyzerá celkom pozitívne a je pravdepodobné, že Bcash ešte vystrelí na 425$. Ak chcete risknúť pár eur, tak to by mal byť váš primárny cieľ.

Do konca týždňa možno ešte uvidíme aj druhý target ~464$ a snáď aj 500$. Ja osobne nemám veľa Bcashu, takže pravdepodobne všetko predám už na 425$. Predávať budem po malých čiastkach a pokusím sa z toho vytrieskať maximum. Stoploss mám nastavený tesne pod supportom na 369$.

Bcash je často nepredvídateľný a vie prekvapiť náhlymi skokmi (v oboch smeroch). Dajte si teda pozor. Celkovo si však myslím, že najbližších pár dní na tom bude lepšie, ako Bitcoin.

bcash graph short term 28.10.2017

Chcete viac takýchto článkov? Na fóre sme rozbehli vlákno s trading tipmi. Sledujte ho, bude tam toho viac. A sledujte nás na facebooku!

Zdroje: tradingview.com, trustnodes.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre