Pozor na svoje úspory, druhá najznámejšia kryptomenová burza sa topí vo veľkým problémoch

Novinky Pozor na svoje úspory.
Pozor na svoje úspory. shutterstock.com/PowerUp/fizkes
BITmarkets BITmarkets

Druhá najznámejšia kryptomenová burza, kde má peniaze aj veľa Slovákov, ohlásila ďalšiu veľkú zmenu. V dôsledku poklesov na trhu, vďaka čomu klesli aj tržby spoločnosti Coinbase, burza je nútená spustiť ďalšiu vlnu prepúšťania. Celkovo vo firme končí až 20 % zamestnancov. So správou prišiel portál CoinDesk.

Coinbase spustil druhú vlnu prepúšťania

Po letnom prepúšťaní, keď muselo firmu opustiť 18 % ľudí, sa firma v dôsledku zlých výsledkov rozhodla prepustiť ďalších 20 %. Rozhodnutie prišlo po zlých výsledkov za posledné obdobie.

Výskum platformy The Block

Výskum platformy The Block. Zdroj: theblock.co

Veľký problém so ziskami má aj známa kryptomenová futures burza Bybit, ktorá prepustila za posledný rok až 50 % zo všetkých zamestnancov. O prepúšťaní búrz sme informovali v sobotnom článku.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Burza Coinbase mala už v minulosti problémy

Coinbase má od leta na krku žalobu, ktorá ju môže stáť až 5 miliárd dolárov. Rok 2021 bol pre burzy veľmi pozitívny a väčšina z nich to vo svojom rozvoji prehnala. Napríklad Binance spustila obchodovanie s akciami, ktoré neskôr zatvorila. Burzy FTX a Crypto.com minuli stovky miliónov dolárov na marketing, prevažne na športových udalostiach. Namiesto toho, aby v prvom rade riešili stabilné fungovanie burzy. FTX sa to vypomstilo a pred 2 mesiacmi ohlásila krach.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul