Hrozí masívny prepad Cardana
Hrozí masívny prepad Cardana. Zdroj: Shutterstock.com/Igor Faun

Populárny kryptoanalytik okomentoval súčasnú situáciu niektorých blockchainových projektov. Podľa jeho slov v súčasnosti hrozí masívny prepad Cardana.

Príde prepad Cardana?

Populárny kryptomenový analytik Jason Pizzino vo svojej najnovšej relácii na YouTube uviedol, že sa v prípade ekosystému Cardano môžeme dočkať až 50 % prepadu. Aj napriek pozitívnym fundamentálnym výsledkom hrozí výpredaj, ak natívny token ADA neudrží kľúčovú úroveň podpory.

Posledná kapitulačná zóna bola na úrovni 0,17 a 0,33 dolárov. V súčasnosti sú minimá na úrovni 0,35 dolárov. Ak sa ADA neudrží na tejto úrovni, v najbližších mesiacoch môže prísť masívny prepad,“ uviedol analytik.

Analýza Cardana podľa Pizzina
Analýza Cardana podľa Pizzina. Zdroj: YouTube

Prečítaj si tiež: TOP 5 kryptomien, ktoré nakupovali investori v miliardách dolárov

Podobnú situácia Pizzino očakáva aj v prípade ďalšieho veľkého konkurenta Etherea, ktorým je blockchain Solana.

V prípade, že Solana klesne pod úroveň 29,8 dolárov, môže to spôsobiť vážne problémy. Zrejme by sme sa pozreli na nové minimum, ktoré je na úrovni 0,25 dolára. Je teda potrebné dávať pozor na uzavretie najbližších týždňov,“ dodal Pizzino.

Posledným projektom, ktorému hrozí spomedzi altcoinov vážnejší prepad, je blockchain Fantom.

Fantom pred nedávnom otestoval nové minimum na úrovni 0,2062 dolárov a po pravde, vyzerá dosť slabo. Očakávam ďalší prepad,“ uviedol analytik.

Pizzino na záver strategickej relácie uviedol, že najbližšie mesiace pred koncom roka budú extrémne dôležité. V konečnom dôsledku však očakáva prepad takmer u všetkých kryptomenových projektoch.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance