Projekt XRP
Projekt XRP. Zdroj: Shutterstock, Vector-3D

Podarí sa projektu XRP dosiahnuť v blízkej dobe 6 USD? V prípade, že budú splnené určité podmienky, tak to možné je.

Môže ťa zaujímať: Zabráni v tomto roku boom altcoinov rastu BTC nad hranicu 100 000 $?

Podarí sa XRP dosiahnuť cieľ?

Ak sleduješ tento projekt, ktorý je momentálne v rebríčku trhovej kapitalizácie na solídnom 6. mieste, tak v poslednom období boli jeho výsledky ako na horskej dráhe. Každopádne v čase písania tohto článku sa kryptomena XRP obchodovala za približne 1,3 USD. Ak sa trh nezastaví a pôjdeme smerom hore, tak sme blízko dosiahnutia dôležitej úrovne 2,44 USD. Finálnym cieľom je však hodnota 6,39 USD.

Špekulácie alebo realita?

Projekt XRP bol a stále je vo veľkej miere ovplyvnený súdnym sporom Ripple vs. SEC. Posledné udalosti v tomto súboji sú určite zaujímavé. SEC totiž odmietla prijať návrh od Ripple o predložení interných dokumentov, ktoré poukazujú na držbu tokenov XRP jej zamestnancami. Ako 90 % projektov, tak aj Ripple bol pri aktuálnom bullrune ovplyvnený Bitcoinom a celkovou náladou na trhu.

Prečítaj si tiež: Bitcoin rastie, ale prístup k nemu stále nemá takmer polovica populácie

Podarí sa teda XRP dosiahnuť hranicu 6,39 USD? K tematike sa vyjadril analytik „Dark Defender”, ktorý vidí najdôležitejší faktor v udržaní sa nad rezistenciou na denných grafoch. Ďalším dôležitým faktorom je, aby sa projekt dokázal udržať nad hranicou 1,26 USD v týždennom meradle.

Cesta XRP smerom nahor
Analýza XRP. Zdroj: Dark Defender Twitter

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu! Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Čaká trh ďalší cenový skok?

Už sa nám viackrát potvrdilo, že veľké cenové pohyby majú v rukách veľryby. Takže, ak prídu veľké objemy prevodov, môžeme očakávať silné pohyby. V prípade XRP sa tieto fakty potvrdzujú. Ukazujú to údaje z populárneho portálu Whale Alert, kde bola odhalená peňaženka, z ktorej bolo odoslaných viac ako 205 miliónov XRP do spoločnosti Ripple.

V prípade veľkých búrz evidujeme pohyb 21 miliónov XRP medzi burzami Bittrex a Upbit. Dvojica Binance a Huobi zase zaznamenala pohyb 71 miliónov XRP.

Je teda dôležité sledovať tento projekt, ktorý má určite veľkú perspektívu dostať sa na 6,39 USD.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.