Peňaženka Blockchain.com sa pridáva k Binance a tiež delistuje BSV

BITmarkets BITmarkets

Kryptokomunita sa prikláňa na stranu CEO Binance a príklad kryptoburzy nasleduje teraz aj jedna z najstarších kryptopeňaženiek, Blockchain.com. Kryptopeňaženka tiež delistuje BSV. Ako to ovplyvnilo ceny kryptomien

Kontroverzia pokračuje

Kontroverzia okolo osoby Craiga Wrighta, samozvaného Satoshiho Nakamoto, pokračuje a má pre niekoho možno prekvapivý vývoj.

Viac o Craigovi Wrightovi sme písali napríklad v tomto článku:

Craig Wright pod paľbou komunity – Blíži sa koniec samozvaného Satoshiho?

Binance delistuje BSV, budú ďalšie nasledovať?

Potom, čo Craig Wright neprestal na Twitteri tvrdiť, že je Satoshi Nakamoto, kryptoburza Binance splnila hrozbu a naozaj delistovala coin BSV. Rozpútala sa kampaň pod hastagom ku ktorej sa možno pridajú aj ďalšie kryptoburzy a peňaženky, napríklad Kraken. Kraken inicioval hlasovanie na Twitteri a cca 70 % hlasujúcich sa zatiaľ vyslovilo za delistovanie. Do konca hlasovania zostáva 6 hodín a hlasovať môžete tiež:

O delistovaní BSV burzou Binance sme písali v tomto článku:

[AKTUALIZOVANÉ] Bitcoin SV bol práve delistovaný z burzy Binance!

Blockchain.com je jedna z najstarších kryptopeňaženiek na trhu a svoje rozhodnutie delistovať BSV nijako oficiálne nekomentovala. Avšak CEO Peter Smith vybral na Twitteri niekoľko tweetov s komentármi, kde vyzýva používateľov, aby si BSV vymenili za iné kryptomeny alebo išli s BSV obchodovať inde.

Iné kryptoburzy, napríklad Coinbase a Gemini, BSV ani nezalistovali.

BSV padá, a čo ostatné kryptomeny?

Ako sa dalo čakať, kryptomena BSV zareagovala na tieto informácie prudkým poklesom. Aj ostatné kryptomeny sú aktuálne tiež v červených číslach, až na jednu a tou je prekvapujúco BCH. V tabuľke nižšie alebo na našom webe KMCap.eu sa môžete sami pozrieť, aká je situácia (v čase vydania článku):

Záver

Investovali ste do BSV? A čo si myslíte o Craigovi Wrightovi a jeho tvrdení, že je Satoshi? A súhlasíte s delistovaním BSV?

Zdroj:
ccn.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil  Denisa.