[AKTUALIZOVANÉ] Bitcoin SV bol práve delistovaný z burzy Binance!

Kategorie: Novinky

Update 15.4. – 17:40: Binance sa rozhodla Bitcoin SV naozaj vylistovať!

binance-delist-bitcoin-sv

Starší článok:

Zakladateľ a generálny riaditeľ najväčšej kryptoburzy Binance, Changpeng Zhao, varoval, že z burzy odstráni Bitcoin Satoshi Vision (BSV), ak jeho tvorca, Craig Wright, nezmení svoje správanie na Twitteri

Komunita reagovala na jeho komentár taktiež a žiadala rôzne burzy, aby odstránili BSV. Pre tento účel bol vytvorený hashtag #DelistBSV. Tweet je pravdepodobne reakciou na nedávne komentáre Wrighta proti Hodlnautovi, užívateľovi Twitteru, ktorý stojí za iniciatívou Lightning Torch.

Wright vypísal odmenu 5,000 USD v BSV za informácie o identite Hodlnauta. Kryptokomunita reagovala na Twitteri vytvorením tagu #WeAreAllHodlnaut, aby Hodlnautovi vyjadrila podporu, účet tejto neznámej osoby bol už zmazaný.

Wright bol k svojmu činu, ako z čias ŠTB, údajne motivovaný práve týmto anonymným užívateľom Twitteru, ktorý ho nazval podvodníkom a obvinil ho, že sa falošne prezentuje ako Satoshi Nakamoto.

Hodlnaut napadol Wrighta urážlivými tweetmi a nazval ho “veľmi smutným a úbohým podvodníkom, ktorý je duševne chorý”. Hodlnaut sa tiež údajne podieľal na tvorbe hashtagu #CraigWrightIsAFraud.

Záver

Tomu, že je Wright skutočným Satoshi Nakamoto, verí snáď len on a možno jeho právnici. Veľká časť kryptokomunity jeho tvrdenia odsudzuje. A vyslúžil si naopak prezývku “faketoshi”. Na čej strane stojíte vy, Hodlonauta alebo Wrighta?

Čo čítať ďalej?

Nový francúzsky zákon umožňuje poisťovniam ponúkať investície do kryptomien

Zdroj:
blockmanity.com

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.