Ontology prežíva neobyčajný rast – 100 % nahor za posledný mesiac

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Kým celý trh stagnuje, tak Ontology sa rozhodlo pre cestu nahor. Toto extrémne úspešné ICO si tak našlo cestu medzi TOP kryptomeny. Prečo práve teraz zažíva tak výrazný vzostup ceny?

Fundament je kľúčový

ONT si získalo veľkú pozornosť už počas ICO a ešte väčšiu po ňom. Cena Ontology v pomere k BTC vzrástla na 26x od ICO. V prípade meny ETH je to potom nárast 58-násobný. To samo o sebe ukazuje, že je o projekt Ontology veľký záujem. Čím si ONT zaslúžilo takú pozornosť komunity?

Viac informácií o cene BTC – Blíži sa ďalší cenový pohyb – BTC môže spadnúť až o 50 %

Ontology je podobné ako Ethereum. Je to múdra mena, ktorá má byť podkladom pre rozvoj decentralizovaných aplikácií, ale na rozdiel od ETH má výrazne odlišnú architektúru. Podstata projektu je totiž multi-chain. To v podstate znamená, že projekt sa už od začiatku tvorí ako séria verejných blockchainov, ktoré sú prepájané smart kontraktmi.

Práve množstvo blockchainov pod jednou hlavičkou dáva ONT viac možností. Každý blockchain tak bude upravený na potrebu konkrétnych druhov aplikácií. To okrem iného umožňuje vytvoriť spojenie s ďalšími blockchainmi, čo je jedným z cieľov tvorcov projektu. Chcú totiž z Ontology vytvoriť hub, ktorý bude spojnicou ostatných blockchainov. Tomuto sa samozrejme venuje viac projektov. Spomenúť je možné napr. novovzniknutý OneLedger

Inštitucionálna vzpruha

Orientovať sa na trhu s kryptomenami nie je jednoduché. Všetko sa dá brať len s istou pravdepodobnosťou. A tak je potrebné brať aj dobré správy. Mnohí sa zhodujú na tom, že ONT vstúpi kvôli dobrým partnerstvám, ktoré projekt nedávno uzavrel. Jedným z nich je spolupráca so spoločnosťou MovieBloc, ktorá spadá pod PandoraTV.

Ontology  neskončilo tu, ale  pokračovalo v nadväzovaní nových partnerstiev, kam patrí aj Fosun. Táto spoločnosť má okolo 100 miliónov užívateľov a vyvíja systém vernostných bodov. Fosun si vybral Ontology práve vďaka možnosti optimalizovať blockchainy v širšom systéme a to podľa konkrétnych potrieb.

Ovplyvní BTC svet financií – Bitcoin nahradí zlato do dvadsiatich rokov, myslí si CEO Block.one

Ďalším krokom pre Ontology je tiež vstup do oblasti sledovania pohybu tovaru. Tu nádejný projekt vstúpil do spolupráce s chemickou spoločnosťou. Z tejto spolupráce má vzísť práve monitorovací systém ich produktov a komponentov. Ontology je, zdá sa, na dobrej ceste. Znamená to teda, že cena rastie práve kvôli uzavretým partnerstvám?

Je to pravdepodobné, však tak radikálny rast zodpovedá aj tomu, že časť tvorí tzv. FOMO. To znamená, že do rozbehnutého vlaku naskakuje čoraz viac ľudí, ktorí si chcú ukradnúť svoje sústo lákavej odmeny. Nakupovať kryptomeny po obrovskom raste je však veľmi rizikové, takže odporúčame opatrnosť. Ontology je rozhodne projekt, ktorý si zaslúži pozornosť.

Čo čítať ďalej?

Blíži sa koniec kryptomien? Päť hlavných dôvodov, prečo to tak nie je

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil KracikA.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.