Nová slovenská krypto zmenáreň – Nákup a predaj BTC priamo cez bankový účet!

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Chcete nakupovať Bitcoin, ale nechcete používať zahraničné krypto zmenárne? Môžete využiť tie domáce – české alebo slovenské. V tomto článku vám predstavíme slovenskú krypto zmenáreň BitcoinZmenaren.sk, ktorá funguje od roku 2018 ponúka nákup a predaj kryptomeny Bitcoin priamo cez váš bankový účet.

Úvodné informácie o BitcoinZmenaren.sk

Táto krypto zmenáreň na prvý pohľad zaujme jednoduchou a prehľadnou grafikou ich web stránky. Jednoduchosť a prehľadnosť umožňuje aj menej pokročilým osobám bezpečne a jednoducho nakúpiť Bitcoin. Jedná sa taktiež o veľmi priateľské prostredie pre začiatočníkov, pretože tu nájdete vysvetlených veľa potrebných základov o kryptomenách. Nižšie v článku o tom nájdete viac informácií.

Domov

Hneď na domovskej stránke máte prehľadne vytvorený náhľad pre nákup alebo predaj kryptomeny Bitcoin. Pri nákupe je potrebné vyplniť za akú sumu EUR chcete nakúpiť BTC, prípadne koľko BTC chcete kúpiť. Následne zadáte vašu mailovú adresu a adresu vašej BTC peňaženky. Pri predaji kryptomien je tento postup takmer totožný. Vyplníte koľko BTC chcete predať, prípadne koľko EUR chcete získať predajom. Následne vyplníte vašu mailovú adresu a číslo vášho bankového účtu, kam chcete aby vám boli zaslané finančné prostriedky.

O nás

Bitcoin a iné kryptomeny sa v poslednej dobe tešia obrovskému záujmu a veľkému rozvoju. V súčasnosti sa jedná o jeden z najzaujímavejších spôsobov na prenos peňazí (hodnoty, majetku) a jeden zo spôsobov do ktorého sa dá investovať. Aj napriek veľkému nárastu záujmu, sú naďalej kryptomeny na Slovensku pre väčšinu bežných ľudí stále nedostupné a to kvôli zložitému spôsobu ich zaobstarania.

Cieľom tohto projektu je čo najviac zjednodušiť nákup a predaj digitálnej meny Bitcoin za výhodný kurz a bez registrácie. Naším mottom je „Bitcoin rýchlo a jednoducho”. Portál bitcoinzmenaren.sk prevádzkuje spoločnosť iNVESTY s.r.o., ktorá sídli priamo v Slovenskej republike, riadi sa slovenským právnym poriadkom a spĺňa všetky jeho podmienky a nariadenia. Bitcoin zamieňame nepretržite 7 dní v týždni. Všetky objednávky vybavujeme v najkratšom možnom čase. V prípade otázok, alebo problémov sa s nami môžete kedykoľvek skontaktovať telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Peňaženka

Pokiaľ ešte nemáte krypto peňaženku, a chcete si nakúpiť Bitcoin, budete nejakú potrebovať. V tejto sekcii máte podrobne vysvetlené všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť. Nachádzajú sa tu všetky typy krypto peňaženiek a ich definícia + návod na vytvorenie krypto peňaženky.

Fakty

Ďalšie zaujímavé informácie, pokiaľ ste v oblasti kryptomien noví. V sekcii fakty nájdete vysvetlené všetky dôležité základy, ktoré by ste mali ovládať

Kontakt

iNVESTY s.r.o.
Ku Bratke 10
934 05 Levice
Slovensko

IČO: 45 500 266
DIČ: 202 302 6269
fax: +421 36 622 8181

Mobil: +421 903 111 006
+421 908 111 006

Tieto telefónne kontakty sú k dispozícii 24/7, takže máte zaistenú nonstop podporu.

Okrem telefónnych kontaktov a faxu, je možné vyplniť online ticket.

Zhrnutie hlavných výhod

Bitcoin Zmenáreň nedrží finančné prostriedky ani kryptomenu na svojich účtoch a po výmene ich ihneď odosiela klientom.

Spomedzi všetkých slovenských a českých zmenární bezkonkurenčne najlepší kurz kryptomeny Bitcoin. Aktuálny kurz kryptomeny Bitcoin s percentuálnou zmenou kurzu za deň je zobrazený tu: https://www.bitcoinzmenaren.sk/

Všetky údaje klientov sú šifrované a zabezpečené proti neoprávnenému použitiu.

Bitcoin Zmenáreň má veľmi jednoduché a užívateľsky prívetivé prostredie.

Nákup a predaj kryptomeny Bitcoin prebieha bez potreby registrácie.

Možnosť priamo sa spojiť so zmenárňou aj telefonicky.

Bitcoin Zmenáreň je slovenská zmenáreň so slovenskou majetkovou účasťou, ktorá sídli priamo v Slovenskej republike a riadi sa slovenským právnym poriadkom.

Disclaimer: Prosím berte na vedomie, že Kryptomagazín.sk nezodpovedá za pravdivosť uvedených informácií. Kryptomagazín.sk nezodpovedá za prípadné škody a straty spôsobené touto krypto zmenárňou.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.