Nová éra kryptomeny Burst – na čo sa môžeme tešiť?

0

… Decentralizovaná kryptomena BURST, ktorá je priekopníkom technológie Proof of capacity (viď predchádzajúci článok) má za sebou viacero významných update-ov: 

Predstavenie nového tímu BURST

BAT (BURST apps team) je skupina developerov, kryptografov a java expertov z celého sveta, ktorí spolu komunikujú cez Discord a pravidelne prispievajú na Burstový github (https://github.com/burst-apps-team). BMF (Burst Marketing Fund) je skupina krypto nadšencov, ktorí sa starajú o Burst po mediálnej a komunitnej stránke. Organizujú podujatia ako Hackathon a rôzne meetup-y a komunikujú s BURST minermi a investormi na sociálnych sieťach. Dvaja členovia z BMF pochádzajú zo Slovenska. Ak chcete follow-ovat noviny od tohto tímu, tak na Twitter sú pod @GetBurst. A tu ich nájdete na BitcoinTalks.

BURST SUMMER Hackathon – BMF organizuje letný Hackathon, na ktorom môžu účastníci naprogramovať akýkoľvek smart-contract resp. aplikáciu, ktorá bude postavená na BURST blockchaine. Projekty budú následne posudzované komisiou zloženou z 3 BURST členov – Nixopsa, Blankey-ho a Franka a súťaží sa o hlavnú výhru v hodnote 1 milióna BURSTOV. Termín podávania prihlášok je do 31 Augusta. Všetky potrebné informácie môžete nájsť v tomto linku.

Oficiálny BURST meetup sa bude konať v Bratislave v známom Progress Bare, kde bol aj Vitalik Buterin. 

Prednáška bude mať názov THE PIONEER OF PROOF OF CAPACITY TECHNOLOGY – BURST COIN 

Zúčastní sa jej viacero oficiálnych členov BMF a BAT a vstup je zdarma… Ideálna príležitosť ako spoznať členov Burstu osobne a vypočuť si ich víziu a roadmapu, ktorá tam bude predstavená. 

Prednáška sa koná dňa 27/08/2019 – podrobnejšie informácie prinesieme už o 2 týždne. 

BURST tím naďalej pracuje na prevratnej technológii Dymaxion, ktorá prinesie Burstu nekonečné množstvo transakcií za sekundu a možnosť ťaženia s akýmikoľvek dátami. Navyše transakcie budú anonymné.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of