Musk Bitcoinu verí
Musk Bitcoinu verí. Zdroj: Shutterstock.com/charnsitr

Miliardár Elon Musk sa vyjadril k nedávnym udalostiam zo sveta kryptomien. Jeho postoj je stále nemenný – Bitcoinu verí a investorom odporúča investovať do dvoch ďalších projektov.

Musk vyjadril podporu kryptomenám

Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla kryptomenám na čele s Bitcoinom naďalej dôveruje. Dôkazom sú jeho posledné slová, ktoré prišli práve v čase, keď hrozí prehĺbenie korekcie. Reagoval tak na tweet amerického podnikateľa Jasona Calacanisa, ktorý spochybnil budúcnosť vlajkovej kryptomeny. Bitcoin podľa Muska s určitosťou prežije, ale na naplnenie jeho skutočného potenciálu si budeme musieť počkať o niečo dlhšie, ako sa predpokladalo.

Nie je žiadnym prekvapením, že okrem BTC vyjadril podporu projektom DogecoinEthereum.

Myslím si, že Bitcoin, Ethereum a DOGE majú budúcnosť. K ostatným projektom sa neviem vyjadriť. Ale ak máte jednu z týchto troch kryptomien v externej peňaženke a mimo burzy, myslím si, že je to dobré rozhodnutie,“ uviedol Musk.

Prečítaj si tiež: Krach FTX môže dostať Bitcoin na 12 000 dolárov. Čo je dôležité sledovať?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Generálny riaditeľ Tesly okomentoval aj zakladateľa burzy FTX Sama Bankmana-Frieda, ktorý čelí vážnym obvineniam zo sprenevery finančných prostriedkov klientov burzy FTX. Musk priznal, že predtým o Bankmanovi-Friedovi vôbec nepočul, ale pri ich prvom rozhovore vychádzali z jeho úst skutočne bláznivé nápady.

Slová Muska nemusia byť vzdialené od reality. Dôvera v kryptomeny opäť výrazne klesla, o čom svedčí odliv kapitálu. Bitcoin sa v čase písania tohto článku obchodoval na úrovni 16 685 dolárov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance