Mingo ICO spustené na Dublin Tech Summite.
Mingo ICO spustené na Dublin Tech Summite. Zdroj: shutterstock.com/AlexanderSupertramp

18. apríl bol dňom spustenia verejného ICO Mingo, ktoré odštartovalo 20% bonusom, ktorý trvá do 1. mája. Ich MGT token je v ponuke za priaznivý minimálny nákup iba 800 tokenov (za 0,1 ETH), takže keď bude táto app-ka aktívna, bude k nej môcť mať prístup prakticky každý.

Pri oznámení spustenia ICO Mingo na Dublin Tech Summite, povedal CEO Mingo Joe Arthur: “Sme nadšení, že môžeme oznámiť ICO Mingo pred veľkým publikom írskych ľudí a vytvoriť tak patriotické nadšenie pre prvý veľký kryptomenový projekt, ktorý sa vyvíjal výhradne v Írsku. Dublin Tech Summit je hlavnou IT udalosťou v našej krajine a zúčastňuje sa ho viac ako 10 000 ľudí.”

“Zatiaľ čo ICO je efektívnym nástrojom na vyzbieranie peňazí, je tiež skvelým spôsobom na podporu komunity. Vytvorenie budgetu na prevedenie biznis plánu a prilákanie nových a motivovaných užívateľov je unikátnou príležitosťou, ktorú ponúka iba ICO. Cieľom Minga je predstaviť kryptomenu potenciálnemu publiku viac ako 2 miliárd používateľov mobilných messengerov.”

MingoChat je bezplatná messengerová aplikácia, vytvorená na zníženie neodoslaných správ a oneskorení v reakčnej dobe, a na odstránenie zmätkov kvôli preťaženiu správ od kontaktov z rôznych messengerov. Aplikácia spojí všetky správy do jedného pohodlného streamu. V súčasnosti je podporovaných sedem messengerov – Facebook, Twitter, Steam, Discord, Slack, Skype a IRC Cloud. Pridanie kľúčových globálnych mobilných messengerov – WhatsApp a Telegram – do platformy je v súčasnosti v štádiu vývoja a bude spustené do konca 2. štvrťroku 2018. Appka vám automaticky usporiada správy podľa mena kontaktu vo všetkých týchto messengeroch, takže Mingo bude jediným miestom, kam sa budete musieť pozrieť, aby ste si našli všetky správy.

Navyše plánuje Mingo na svojej platforme vytvoriť plugin ekonomiku. Obchodníci a poskytovatelia služieb z rôznych odvetví budú môcť použiť pluginy na predaj ich tovaru a služieb komunite Mingo. Mingo tiež rieši problémy s mikroplatbami (to je momentálne príliš nákladne pri použití klasických platobných metód).

MingoCoin bude tokenom v aplikácii, ktorá sa ľahko používa a bude široko akceptovaná prostredníctvom Mingo Plugin Economy. Používatelia Mingo budú musieť vlastniť iba jeden token, aby si mohli zaplatiť za služby v ekosystéme Mingo. MingoCoiny sa budú dať držať a posielať medzi užívateľmi prostredníctvom vstavanej MingoWallet.

Plugin MingoPlay umožní užívateľom súperiť v rôznych zručnostných hrách alebo zúčastňovať sa na turnajoch s možnosťou vyhrať MingoCoiny. Mingo v súčasnosti rokuje s globálnymi vývojármi mobilných hier. Celá škála základných Mingo pluginov bude dostupná v beta verzii v druhom štvrťroku 2018 a spoločnosť plánuje ich celkovú implementáciu koncom tohto roku.

V marci 2018 oznámilo Mingo partnerstvo so Swirlds, tvorcami verejne distribuovanej platformy Hedera Hashgraph, ktorí Mingu pomôžu s vytvorením najrýchlejšej messengerovej agregácie, transférom kryptomeny a platformou pluginov. To radí Mingo medzi prvotných adaptorov technológie Hedera Hashgraph, čím plánuje revolúciu celého blockchainového priemyslu.

Behom posledného mesiaca vykonával Mingo tím súkromný predaj ich projektu, čím našiel podporu od investorov zo Severnej Ameriky, Európy a Ázie.

Mingo plánuje vyzbierať v hard cape 45 000 ETH, 8000 ETH v soft cape. Počas Pre-ICO fázy v septembri 2017 sa vyzbieralo viac ako 4 200 ETH, čím Mingo presiahlo svoj minimálny cieľ o 50%. ICO bude fungovať do 30. mája.

Účastníci ICO dostanú MingoCoin (XMC) výmenou za ich MGT tokeny.
MGT je token kontrakt na báze ERC-20, ktorý bude fungovať na verejnom blockchaine Etherea. Kontrakt sa bude vytvárať pred skompletizovaním ICO a bude dostupný verejnosti.

Viac informácií o Mingo a ich produktoch nájdete na stránke mingo.com.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance