Bitcoin zažíva zdravú korekciu
Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, Andreanicolini

Ak si fanúšikom kryptomien, meno Mike Novogratz je ti určite známe. Je to generálny riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital, no hlavne jeden z najznámejších investorov, ktorý obhajuje a vlastní Bitcoin.

Prečítaj si tiež: Lukašenko vyzýva ľudí na ťažbu Bitcoinov namiesto práce v Európe!

Bitcoin nesmie klesnúť pod 40 000 USD

Novogratz sa vyjadril v rozhovore pre CNBC, kde uviedol, že v prípade aktuálneho prepadu na trhu nie je dôvod na obavy. Aj keď stále silnejú negatívne ohlasy spoločnosti z obáv o regulácie kryptomien, sme stále iba 10 % od nedávnej ceny BTC. Novogratz vidí pokles ako zdravú korekciu, ktorá prišla po niekoľkotýždňovom výraznom raste.

„Myslím si, že sa trh trošku zľakol z Číny a z možných obáv o regulačné aktivity v USA. Pokiaľ Bitcoin udrží úroveň 40 000 USD, trh zostane v skvelej kondícii.“

Inštitucionálni investori nikam neodišli, ich prítomnosť je podľa Mika citeľná.

„Nevidím nič iné ako angažovanosť a aktivitu zo strany našich investičných a firemných klientov.“

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Miernejšie vyjadrenie od Dalia

K situácii sa vyjadril aj Ray Dalio zo spoločnosti Bridgewater Associates, ktorý upozorňuje obchodníkov na hrozbu regulácií, ktoré môžu kryptomenám zasadiť bolestivý úder.

Môže ťa zaujímať: Bitcoin analýza – Začal sa bear market, alebo ideme do hlbokej korekcie?

Aká je skutočná hodnota BTC podľa Mika Novogratza?

„Matissov obraz môže stáť 100 miliónov dolárov, pretože za týmto názorom stojí veľmi malá skupina ľudí, ktorá rozhoduje o cene. Viac ako 150 miliónov ľudí na celom svete vníma to, že má Bitcoin určitú hodnotu. A to je rozhodujúce, viac k tomu netreba dodávať.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre