Microsoft práve uzavrel partnerstvo s málo známou kryptomenou

0

Vo svete kryptomien platí, že jedna jediná správa vie významne ovplyvniť cenu danej kryptomeny. Aktuálne sa takáto udalosť pozitívne podpísala na menej známej kryptomene Enjin. Bolo totiž oznámené partnerstvo medzi Enjin a Microsoftom.

Významné partnerstvo pre Enjin

Herný projekt založený na technológii blockchain – Enjin sa teraz môže pochváliť vysoko profilovaným partnerstvom so spoločnosťou Microsoft Azure. Cloudová služba sa spoliehala na technológiu Enjin a vytvorila Azure Heros, systém odmien pre aktívnych účastníkov komunity.

Microsoft a Enjin spolupracovali na miestnom pilotnom projekte s cieľom vytvoriť program založený na blockchaine. Odznaky Azure Heroes boli vytvorené v množstve originálnych a jedinečných dizajnov, ktoré boli premietnuté do digitálneho diela na verejnom blockchaine Ethereum.“

Tí, ktorí sú pre komunitu cenným prínosom, môžu byť odmenení digitálnymi odznakmi z niekoľkých rôznych kategórií. Ide o non-fungible tokeny (NFT), ktoré zostávajú jedinečné pre svojich vlastníkov (podobne ako projekty v oblasti CryptoKitties a Decentraland). Najprv je potrebné, aby ste predložili svoju žiadosť, na základe ktorej by ste boli uznaní za komunitného hrdinu. Po procese preskúmania budú niektorí užitoční členovia komunity schopní získať svoj digitálny odznak uverejnením jednoduchého naskenovania prispôsobeného QR kódu.

Človek si musí stiahnuť peňaženku Enjin, aby si mohol uložiť prijaté odznaky, ktoré možno neskôr preniesť na ktorúkoľvek adresu Ethereum alebo ich zničiť. Treba podotknúť, že toto nie je „vpád“ Microsoftu Azure do priemyslu v oblasti blockchainu a kryptomien. Hlavná platforma cloud computingu totiž debutovala blockchainovou vývojovou súpravou v spolupráci s najväčšou americkou bankou J. P. Morgan.

Partnerstvo spôsobilo veľkú pumpu Enjinu

V čase písania článku sú to asi 4 hodiny od vydania tohto vyhlásenia. Kryptomena Enjin na túto správu bleskovo odpovedala. Aktuálne si voči doláru polepšila o 42 %, pričom jeho hodnota je približne 0,09 dolára. Voči Bitcoinu si Enjin polepšil podobne o 41%, pričom jeho hodnota je aktuálne 1 150 satoshi, cena je však stále v pohybe a nie je vylúčený ďalší väčší rast, prípadne prepad.

Čo čítať ďalej?

Bitcoin za 100 000 USD už čoskoro, hovorí tvorca kryptomien ETH a ADA!

Zdroj:
u.today

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre