MATIC

Zatiaľ čo väčšina veľkých kryptomien stratila za posledné týždne časť svojej hodnoty, Matic Network robí presný opak. MATIC patrí aktuálne k najsilnejším hráčom na trhu s kryptomenami. Za menej ako dva týždne totiž jeho hodnota stúpla o 160 %. A nevyzerá to, že by MATIC povedal posledné slovo!

Raketový rast

MATIC sa v súčasnosti (v dobe písania článku) obchoduje tesne pod úrovňou 0,03 USD. Pred niekoľkými týždňami sa táto hodnota zdala byť nedosiahnuteľná. 22. novembra MATIC dosiahol svoje mesačné minimum na úrovni 0,012 dolára a nárast, ktorý nasledoval sa do istej miery veľmi ťažko predvídal. Cena sa však prudko zvýšila a v nasledujúcich dvoch týždňoch získala, pričom MATIC nabral na hodnote o viac ako 160 %. Je potrebné poznamenať, že MATIC dosiahol svoje historické maximum (ATH) 21. mája na hodnote 0,045 USD. MATIC tiež získal značné množstvo v páre s BTC. Za posledných 11 dní MATIC vzrástol z hodnoty 177 satoshi na 407 satoshi. To predstavuje celkový nárast voči BTC o 130 %.

MATIC zaznamenal poslednú dobu raketový rast! Bude tento trend pokračovať?
Zdroj: TradingView

Vďaka tomu kryptomena MATIC dosiahla priečku číslo 59 v zozname kryptomien s najväčšou trhovou kapitalizáciou. Hodnota tejto mince stúpla o celých 79 miliónov dolárov.

Neustály vývoj siete MATIC

Rastúci záujem o staking vo svete kryptomien znamená, že sa stále viac a viac projektov obracia na algoritmus Proof-of-Stake. Matic Network nedávno oznámil, že ich spoločnosť pôjde rovnakým smerom. Výsledkom bude, že 12 % zo všetkých 10 miliárd MATIC tokenov bude premiestnených na financovanie odmien za staking, ktoré dostanú samotní používatelia.

Iniciatíva tejto spoločnosti sa nazýva Counter Stake a jej počiatočná fáza je už online. Medzi ďalšie novinky spoločnosti patrí účasť na niektorých populárnych hrách. Napríklad partnerstvo s populárnou decentralizovanou platformou vyústilo do hry, ktorá bola spustená len včera.

Okrem toho kryptozmenáreň WhiteBit nedávno zalistovala kryptomenu MATIC. Toto všetko len dokazuje silu, akú má MATIC  v poslednej dobe.

Chcete kryptomeny s veľkým potenciálom a zviesť sa na takomto raketovom raste?

Ako nájsť ďalší „Bitcoin“ – Kde hľadať nástupcu Bitcoinu a aké má mať vlastnosti

Čo čítať ďalej?

Bitcoin za 100 000 USD už čoskoro, hovorí tvorca kryptomien ETH a ADA!

Zdroj:
cryptopotato.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance